Депутатські звернення:

Голові постійної комісії Київської міської Ради з питань містобудування, архітектури та землекористування МІЩЕНКУ О.Г.

Номер: 444-08-2018
Дата: 18-01-2018

Шановний Олександре Григоровичу!

До мене, як до народного депутата України, звернулись представники ініціативної групи, які обурені ситуацією яка виникла навколо можливо незаконного будівництва на території парку, який знаходиться біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка, а також на зеленій території обмеженого користування, яка призначена для мешканців житлових будинків, які розташовані по вул. Вишгородська, 47а, 47б, 47в. відповідно до нормативів ДБН 360-92** поруч із парком «Крістерова гірка», що є об’єктом природно-заповідного фонду.

Незважаючи на мітинги активістів, які налаштовані категорично проти будівництва, та активне висвітлення даної події в новинах,- забудовник  продовжує роботи, ігноруючи негативне відношення громади  та зазначаючи що має майже всі необхідні документи та чекає на останні дозволи для початку будівництва.

Слід зазначити, що дана ділянка є частиною парку, місцем для відпочинку мешканців прилеглих будинків. Було знесено дитячий майданчик, що є втратою для місцевої громади. За словами громадських активістів, було знищено майже 300 дерев, з яких є дуби, чим завдано непоправної шкоди флорі та фауні парку і порушено його екосистему.

Зокрема забудовник зазначає, що має дозвіл на знищення зелених насаджень, але не зрозуміло в якій кількості.

Як показує попередній аналіз, північна частина ділянки, яка передбачена під дану забудову, знаходиться в межах парку біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка, яка визначена рішеннями Генерального плану м. Києва до 2020 року та Програми комплексного розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 (2018 рр).

Керуючись положеннями ст. ст. 78, 86, 144 Конституції України, ст. ст. 10, 16 Закону України "Про статус народного депутата України", ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», враховуючи рух України до членства у Європейському Союзі, відповідальність перед європейською спільнотою за дотримання основоположних принципів права, сумлінного здійснення повноважень органами місцевого самоврядування, прошу:

 

-         перевірити законність забудови території парку біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка, а також на зеленій території обмеженого користування, яка призначена для мешканців житлових будинків, які розташовані по вул. Вишгородська, 47а, 47б, 47в. відповідно до нормативів ДБН 360-92**.

 

 

-         повідомити про наявність правовстановлюючих документів на земельну ділянку, затвердженого проекту будівництва та дозволу на встановлення паркану, дозволу на вирізку живих здорових дерев (зокрема дубів), а також про сплату відповідних коштів до бюджету за кожне вирізане та викорчуване дерево.

 

Тому, враховуючи категорично негативне ставлення громади, прошу терміново створити робочу групу з питання забудови на території парку біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка, а також на озелененій  території обмеженого користування, яка призначена для мешканців житлових будинків, які розташовані по вул. Вишгородська, 47а, 47б, 47в відповідно до нормативів ДБН 360-92**. з метою вияснення законності дій забудовника, та обставин початку будівництва на даній ділянці.

 

Київська міська рада 26.01.18 Київська міська рада 26.01.18 (2) Київська міська рада 13.02.2018 Київська міська рада 13.02.2018 (2) Київська міська рада 13.02.2018 (3)


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости