Депутатські звернення:

Голові Державної авіаційної служби України БІЛЬЧУКУ О.В.

Номер: 444-19-2019-зп
Дата: 23-05-2018

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Шановний Олександре Васильовичу!

Керуючись ст. ст. 78, 86, 144 Конституції України, ст. ст. 10, 15 Закону України "Про статус народного депутата України", враховуючи рух України до членства у Європейському Союзі, відповідальність перед європейською спільнотою і народом України за неухильне дотримання Законів України і європейських принципів у галузі свободи польотів літаків загального призначення (легкої авіації) -

прошу перевірити законність процедури отримання дозволів на польоти літаків авіації загального призначення, легкої авіації, яка на сьогоднішній день суперечить європейським принципам і регламентам.

Так у європейських країнах такі дозволи отримуються за лічені години, а в Україні процедуру ускладнили до декількох днів, що, окрім іншого, створює значні корупційні ризики.

Як відомо Україна займає чільне місце у світі у царині авіабудування.

Однак фундаментом і рушієм, генератором розвитку у цій галузі є саме легка авіація.

Тому необґрунтовані обмеження у цій царині призведуть до серйозних негативних наслідків у майбутньому - це і мотивація до навчання майбутніх пілотів, розвиток відповідної інфраструктури тощо.

Занепокоєння викликає також негативна тенденція скорочення загальної кількості аеродромів в Україні, намагання змінити їх призначення для подальшої забудови тощо.

Прошу невідкладно здійснити перевірку із врахуванням наведених фактів і повідомити мене про заходи, що вживаються чи будуть ужиті найближчим часом в установленому Законом порядку.

 

Державіаслужба 11.06.18 Державіаслужба 11.06.18 (2)


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2020

Полезные новости