Депутатські звернення:

Міському голові міста Донецька Лук’янченку О.О

Номер: 122-5/231013-0-Ж
Дата: 22-10-2013

 

Міському голові міста Донецька

Лукянченку О.О.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Олександре Олексійовичу!

 

До мене як до народного депутата України звернулися батьки вихованців дитячої школи мистецтв №4 на вул. Купріна, 156 у мікрорайоні Мирному м. Донецьк, які вкрай стурбовані тим, що школа залишилася без опалення, оскільки труби гарячого водопостачання відрізано.

Батьки вихованців школи вважають, що таким чином дітей намагаються «виморозити» зі школи, а приміщення віддати іншому власнику.

Як повідомили заявники, минулого року школу намагалися перевести в інше приміщення на околиці міста, що було незручно для дітей. Адже нинішня будівля школи мистецтв є одним з приміщень загальноосвітньої школи №90 і знаходиться в її дворі. Тому діти після закінчення уроків у школі через кілька кроків опиняються у школі мистецтв. 

Щоб зберегти школу мистецтв від переселення, батьки вихованців власним коштом зробили у ній ремонт приміщень. Але тепер школі відрізали комунікації. 

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутат України», звертаюсь до Вас з проханням звернути увагу на порушення санітарних норм у школі мистецтв №4 та надати дорученя відповідним службам вжити термінових заходів реагування щодо відновлення опалення в дитячій школі мистецтв №4 на вул. Купріна, 156 у мікрорайоні Мирному м. Донецьк

 

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Відповідь

 


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости