Депутатські звернення:

Міністру енергетики та вугільної промисловості України І.С.НАСАЛИКУ

Номер: 444-17-198
Дата: 15-11-2017

Шановний Ігорю Степановичу!

 

Досліджуючи інформацію, яку було висвітлено у засобах масової інформації, про інноваційну розробку вчених з Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, яка може допомогти Україні позбутись газової залежності, знизити суттєво вартість опалення та використовувати доступні джерела бурого вугілля для опалення, при цьому прилад є економічно вигідним та екологічно безпечним, та враховуючи вченими надану більш детальну інформацію про прилад:

- прошу підримати проект, який дозволить отримати пальний газ для опалення із запасів бурого вугілля методом плазмо-каталічної газифікації, що є темою дисертації аспіранта Київського національного університету імені Тараса Шевченка, військового інженера-випробувача М.В. Клочка.

Даний прилад є цікавим та корисним також з точки зору його мобільності й може використовуватись для військових  та інших потреб держави. 

Зокрема, враховуючи інформацію, надану на сайті http://coal.texty.org.ua/ з допомогою якого є можливість у кожного відстежувати оперативні дані про запаси вугілля на станціях, та оцінювати наскільки швидко станції переходять на газове вугілля, яке видобувається в Україні, вчені пропонують підтримати Дарницьку ТЕЦ та Слов’янську ТЕС шляхом впровадження їхнього приладу. 

Керуючись положенням частини 13 статті 24 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу повідомити про можливість надання державного фінансування для завершення проекту, який дозволить позбутись газової залежності України. 

Відповідь прошу надати у встановлений чинним законодавством України строк.

 

Додаток: Стаття про інноваційну розробку на 3 арк в 1 прим.

Стаття за посиланням: https://www.radiosvoboda.org/a/28792115.html

 


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости