Депутатські звернення:

Служби безпеки України ГРИЦАКУ В.С.

Номер: 444-17-136
Дата: 20-07-2017

Служби безпеки України

ГРИЦАКУ В.С.

вул. Володимирська, 33, м. Київ, 01601

 

Щодо загрози інформаційній та комп’ютерній

безпеці України під час гібридної війни через

контроль над основними операторами стільникового

зв’язку України юридичними і фізичними

особами з країни-агресора.

 

Шановний Василю Сергійовичу!

Керуючись ст. ст. 78, 86, 144 Конституції України, ст. ст. 10, 16 Закону України "Про статус народного депутата України", враховуючи рух України до членства у Європейському Союзі і НАТО, відповідальність перед європейською спільнотою за недопущення розповсюдження агресії і тероризму зі сходу далі у Європу, -

прошу надати інформацію і дані щодо ситуації яка склалась на ринку телекомунікацій, зокрема стільникового зв’язку України через контроль над провідними операторами стільникового зв’язку фізичними і юридичними особами з країни-агресора.

Зокрема, як мені стало відомо із відкритих джерел ЗМІ, оператор «Водафон» повністю контролюється телекомунікаційною компанією з країни-агресора «МТС», що перебуває під контролем АФК «Система» Владіміра Євтушенкова, російського олігарха і друга Віктора Януковича; оператор «Київстар» на 56,2% контролюється компанією Vimpelcom олігарха Міхаіла Фрідмана, власника структури «Алфа групп» з країни-агресора; оператор «Lifecell:)» контролюється турецькою телекомунікаційною компанією, яка, у свою чергу, повністю контролюється юридичними і фізичними особами з країни-агресора.

На мою думку в умовах гібридної війни, яка триває на теренах нашої країни, контроль юридичних і фізичних осіб з країни агресора, безпосередньо чи через третіх осіб над усіма провідними операторами телекомунікаційних послуг створює інформаційну загрозу національній безпеці України  - можливість неофіційно і негласно знімати та обробляти інформацію з каналів зв’язку, розповсюдження комп’ютерних вірусів тощо.

Прошу невідкладно здійснити перевірку із врахуванням наведених фактів і повідомити мене про заходи, що вживаються чи будуть ужиті найближчим часом в установленому Законом порядку.

Відповідь прошу надати у встановлений чинним законодавством України строк.

Відповідь: 01.08.2017 № 30/1/2/Б-8791/Б-229/5704 Підпис Т.в.о. Голови Служби В. Маліков. 

Від-дь СБУ щодо загрози інформаційній та комп. безпеці України-1


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости