Депутатські звернення:

Київському міському голові, Голові Київської міської державної адміністрації

Номер: 444-17-116
Дата: 21-06-2017

Київському міському голові,

Голові Київської міської

державної адміністрації

КЛИЧКУ В.В.

 

Про необхідність у  проведенні

розширеної робочої наради щодо

неналежного виконання рішення

Київради від 12 грудня 2016 року

№ 587/1591

 

 

Шановний Віталію Володимировичу!

До мене, як народного депутата України, звернулись представники  органу самоорганізації населення (ОСН) «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва щодо незадовільного стану виконання рішення Київської міської ради від 12 грудня 2016 року № 587/1591 «Про реорганізацію державного комунального підприємства кінотеатру «Краків», внаслідок чого було направлено звернення  від імені ОСН до Київського міського голови щодо проведення міською виконавчою владою розширеної робочої наради для вжиття термінових заходів з його виконання (далі Нарада).

Станом на 19 червня 2017 року виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) (далі – КМДА) не виконано у повному обсязі п. 3 рішення Київради від 12 грудня 2016 року № 587/1591, внаслідок чого не створено комунальне підприємство (КП) «Європейський культурний центр «Краків». Як наслідок - театрально-мистецькі колективи не мають можливості повноцінно здійснювати у будівлі колишнього кінотеатру свою діяльність.

За наявної інформації у травні поточного року на сесії Київради були передбачені додаткові кошти на ремонтні роботи у мікрорайоні, зокрема 1 300 тис. грн. (один мільйон триста тисяч гривень)  на капітальний ремонт будівлі ЄКЦ «Краків», але незрозуміло, коли розпочнуться ремонтні роботи, скільки вони триватимуть і що саме буде підлягати цим роботам.

Балансоутримувач будівлі – комунальне підприємство (КП) «Київкінофільм» не надає представникам вищезазначених колективів вичерпної інформації з цих питань, як наслідок - вказані колективи не можуть чітко визначитися з початком наступного сезону своєї діяльності у рамках цього центру і місцем свого подальшого перебування.

У зв’язку із вищевказаним, прошу розглянути можливість включення у порядок денний Наради питання про проведення ремонтних робіт ЄКЦ «Краків».

Також викликає занепокоєння затягування виконання зазначеного рішення Київради від 12 грудня 2016 року № № 587/1591, у наслідок -  гострим стає питання початку нового сезону діяльності у вказаній будівлі відповідних театрально-мистецьких колективів та подальшого розвитку культури у мікрорайоні столиці.

Для пришвидшення виконання зазначеного рішення Київради та вирішення питання створення КП «Європейський культурний центр «Краків» підтримую пропозицію ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва до міської виконавчої влади провести у найближчий час розширену робочу нараду під головуванням заступника голови КМДА з питань культури, за участі представників департаментів культури та комунальної власності, юридичного управління КМДА, відповідних постійних комісій Київради, депутата Київради по мажоритарному виборчому округу № 55 Маляревича О.В., КП «Київкінофільм», театрально-мистецьких колективів, які працюють у будівлі колишнього кінотеатру «Краків» у рамках вказаного центру, та зазначеного органу самоорганізації населення.

При проведенні цієї наради вважаю за необхідне протокольно визначити терміни виконання відповідних заходів та їх виконавців для здійснення належного депутатського та громадського контролю.

Керуючись положенням статті 7 Закону України «Про звернення громадян», статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України» прошу повідомити про прийняте рішення, залучити до участі у ній визначених мною помічників – консультантів і за результатами її проведення надати мені та ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва копії протоколу зазначеної робочої наради.

 

Буду вдячний за проведення зазначеної робочої наради у запропонованому складі та надання копій протоколу її проведення.

 


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости