Депутатські звернення:

Голові Київської міської державної адміністрації КЛИЧКУ В.В.

Номер: 444-17-57
Дата: 04-04-2017

Голові

Київської міської

державної адміністрації

КЛИЧКУ В.В. 

 

Шановний  Віталіє Володимировичу!

 

До мене, як народного депутата України, звернулися представники театрально-мистецької громадськості та органу самоорганізації населення (ОСН) «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва щодо затягнення процесу  створення міського комунального підприємства (КП) «Європейський культурний центр Краків» та необхідністю термінового вирішення низки актуальних проблем його діяльності.

З 13 січня 2017 року набуло чинності рішення Київської міської ради від 12 грудня 2016 року № 587/1591 «Про реорганізацію державного комунального підприємства кінотеатру «Краків». Згідно з ним Київрада реорганізувала державне комунальне підприємство «Кінотеатр «Краків» (код ЄДРПОУ 14294057) шляхом перетворення у комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Європейський культурний центр Краків».

Це рішення дозволило не лише зберегти зазначену будівлю для її подальшого використання як закладу культури, а й зробити у столиці суттєвий крок до розвитку культури загалом. У цій будівлі розпочали діяти мистецькі колективи – Театр сучасної драми та комедії (ТСДК) (арт-директор Білера О. В.), Київський драматичний театр (КДТ) «Гайдамаки ХХІ століття» (художній керівник Охріцький О.В.), Театр естради (композитор Іванов А. В.) та дитячий ансамбль спортивного бального танцю «Матадор» (художній керівник Абрашєков Е. Р.) та проводяться мистецькі заходи. Кияни із задоволенням відвідують вистави та інші заходи, що організовуються зазначеними діячами театрів та культури. Вони працюють натхненно і мають високі плани свого розвитку, що заслуговують на усіляку підтримку з боку столичної влади.

Це дозволяє стверджувати, що у столичному мікрорайоні Русанівка після багатолітнього забуття поступово відроджується розвиток культури і варто  й далі докладати необхідних для цього зусиль.

Разом з тим процес створення зазначеного комунального підприємства йде занадто повільно – досі не зареєстровано підприємство як юридична особа, не затверджено його статут, не проведено конкурсу з обрання його директора і відповідно не сформовано його органів управління, що гальмує організацію подальшого розвитку культури у мікрорайоні та не дозволяє належним чином залучати кошти спонсорів на ці цілі. Будівля колишнього кінотеатру «Краків» зазнала всередині значних руйнувань і силами небайдужої театральної та мистецької громадськості вдалося навести мінімально необхідний для цього порядок і розпочати у цьому році новий театрально-мистецький сезон. Їх особистих зусиль недостатньо для повноцінної діяльності вказаного комунального підприємства і будівля потребує проведення термінового капітального ремонту для здійснення відповідних заходів на високому мистецькому рівні. Ремонтні роботи мають бути проведені у стислий термін і якісно, із збереженням інтересів діючих у будівлі зазначених театрально-мистецьких колективів та під громадським контролем цих колективів та органу самоорганізації населення. Зараз мене у цьому питанні турбує те, що немає чіткої інформації, коли планується розпочати та завершити цей ремонт, хто буде його виконувати, як працюватимуть за умов його проведення вказані театрально-мистецькі колективи і як здійснюватиметься громадський контроль за ходом його проведення.

У цій ситуації викликає занепокоєння  те, що зазначена громадськість та ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва не володіють повноцінною інформацією про стан справ із створення вказаного комунального підприємства та дій з вирішення актуальних проблем його діяльності та не задіяні належним чином на першому етапі до опрацювання правоустановчого документу цього підприємства.

Тому міська влада має зробити відкритою і прозорою свою діяльність із створення вказаного комунального підприємства і встановити активну співпрацю з цією громадськістю та ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва з питань розвитку культури у зазначеному мікрорайоні.

У зв’язку з цим і відповідно до норм Конституції України, Законів України «Про театри і театральну справу», «Про культуру», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про органи самоорганізації населення», керуючись положенням статті 7 Закону України «Про звернення громадян», пунктом 13 статті 24 Закону України «Про статус народного депутата України»

Прошу:

- пришвидшити створення комунального підприємства «Європейський культурний центр Краків»;

- пришвидшити вирішення питання проведення ремонтних робіт у будівлі колишнього кінотеатру «Краків» для здійснення вистав та заходів на високому мистецькому та технічному рівнях;

- при проведенні ремонтних робіт врахувати інтереси вказаних театрально-мистецьких колективів на здійснення ними своєї діяльності у цій будівлі;

- залучити до вирішення питань створення та діяльності комунального підприємства «Європейський культурний центр Краків» і здійснення громадського контролю у проведенні майбутніх ремонтних робіт зазначену театрально-мистецьку громадськість та ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва.

Про дії міської влади з цього питання та подальшого розвитку культури у цьому мікрорайоні столиці прошу мене проінформувати в установленому законодавством порядку.

Також, враховуючи представницький статус зазначеного органу самоорганізації населення і його місце у системі органів столичного самоврядування, прошу надати вичерпну інформацію з цього питання Керівнику (ОСН) «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва Нєстеркову Андрію Євгенійовичу за адресою: вул. Русанівська Набережна, 20, м. Київ, 02154 .

 

Буду вдячний за надання повної інформації з порушених у зверненні питань.

 

 Щодо Краків проміжна відповідь (444-17-57)-1 Щодо Європейського культурного центру Краків 1 стор-1 Щодо Європейського культурного центру Краків 2 стор-1


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости