Депутатські звернення:

Прокурору Чернігівської області, державному раднику юстиції 3 класу КОМАШКУ В.В.

Номер: 444-16-85
Дата: 05-10-2016

Військова Прокуратура Центрального регіону на 444-16-85 1

військова Прокуратура Центрального регіону на 444-16-85 2  стор

 

Проміжна відповідь:

Десна

 

 

Прокурору Чернігівської області, державному раднику юстиції 3 класу

КОМАШКУ В.В.

 

Д Е П У Т А Т С Ь К Е   З В Е Р Н Е Н Н Я

 

Шановний Володимире  Володимировичу!

До мене, як до народного депутата України, звернувся військовослужбовець  Бородай Віталій Миколайович, який розповів про факти розкрадання продуктів харчування цивільними особами при прикриванні керівництвом військової частини №169 навчального комплексу "Десна, та з інших обставин.

Враховуючи вищезазначене , керуючись положенням статті 7 Закону України «Про звернення громадян», статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України», пересилаю дане звернення для подальшого розгляду, та, в разі підтвердження вказаної у зверненні інформації, прошу вжити належних заходів.

Також нам надали відео із місця, де були зафіксовані зазначені у зверненні факти. Прокурор, який буде розглядати дане питання може отримати вищезазначений відеозапис у мого помічника-консультанта Крикун Наталії, контакти 095-013 53 68.

Про результати розгляду прошу проінформувати мене та заявника у встановлений чинним законодавством України строк.

Додаток: на 1 арк. в 1 прим.

 

З повагою                                                                                    О.М. Бригинець

(посв. № 444)

 

 

 

 

 

Народному депутату України

Бригинцю Олександру Михайловичу

 

 

Бородай Віталія Миколайовича

 

 

вул. Б Хмельницького 84б, кв. 41,

с. Комишуваха, Оріхівськи р-н, Запорізька обл., тел. 096 931 16 74

 

 

Звернення


Шановний Олександре Михайловичу!
 

 

Я, солдат - контрактник, доброволець звертаюся до Вас з ініціативою посприяти у ретельних перевірках військової частини №169 навчального комплексу "Десна", а саме харчоблоків та відповідальних осіб за якість та норми харчування військовослужбовців.

Причиною мого звернення є постійне порушення харчових норм та якості вже готових страв та невідповідність кількісному ні якісному складу.  Їжа не калорійна та м’яко кажучи - несмачна! Відсутнє м’ясо, або його замінюють  кістки, шкіра та жили з плівою.  Від поганої якості їжі почали хворіти військовослужбовці на гострі шлунково-кишкові захворювання. Присутнє постійне відчуття голоду, слабкість та недомагання.

До Вашої уваги деякі факти:

1.     Під час мого чергування на КП №7 з 24 на 25 вересня 2016р ВЧ№ 169 Навчального комплексу «ДЕСНА» мною були затримані о 2 годині ночі чотири працівниці харчоблоку з продуктами харчування. А саме: риба свіжоморожена приблизно 6кг ,м'ясо - 2 кг, картопля, сметана, морква. цибуля перець помідори (Всього приблизно 50 кг). Прізвища занесені в журнал відміток на КП№ 7 . Запис зроблено сержантом Юхненко Віталієм. Про цей факт я доповів підполковнику Кондратюку Олександру Сергійовичу Ганебний факт був проігноровано

2.    Далі, цього-ж дня 25 вересня 2016 р мною був затриманий лейтенант Саламатін, який відмовився пред’явити до огляду свого наплічника та намагався в нетверезому стані проникнути на територію військової частини Але щойно прибулий майор Ліщук на допомогу Саламатіну, домовився з черговими ВСП служби яких я викликав на інцидент. Ліщук та Саламатін, будучи в нетверезому стані,  потрапили на територію  військової частини! Також була усна доповідь черговому частини та прізвища порушників донесені в штаб. І цей факт був проігнорований командуванням частини  

В тяжкий для батьківщини час, коли на передовій фронту гинуть найкращі сини України, в тилу у військовій часині процвітає нехлюйство. П’янство та безлад, цинічне та безкарне обкрадання захисників, солдат України! Нахабно ігноруються права людини та присутній відвертий саботаж режиму безпеки.

 Прошу допомоги та втрутитись у надскладну ситуацію.

 

Боробай В. М.

27.09.2016

 

 


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости