Депутатські звернення:

Міністру культури України Нищуку Є.М.

Номер: 444-16-81
Дата: 22-09-2016

мін культури 444-16-81

Міністру культури Укпраїни

Нищуку Є.М. 

 

Шановний Євгене Миколайовичу!

 

«22» серпня 2016 р. на адресу Міністерства культури України мною було направлено депутатське звернення за № 444-16-66 від 22.08.2016 щодо грубих порушень законодавства при організації та проведенні конкурсів на посади керівників закладів культури м. Києва, що може вкрай негативно вплинути на їх подальшу діяльність та стан культури в Україні в цілому, та зокрема  в місті Києві.

«08» вересня 2016 р. мною отримано відповідь Міністерства культури України від 2.09.2016 р. за № 1367/7/10-16 у якій безпідставно  стверджується, що, нібито, згідно Положення про Міністерство культури, затвердженого Постановою КМУ від 3 вересня 2014 р. №495 , поставлені у зверненні питання  не можуть бути розглянуті, оскільки знаходяться за межами компетенції Міністерства, їх вирішення відноситься до виключної компетенції КМДА.  

В той же час, згідно до п/п 34 ст.4 Положення Міністерство культури зобов’язано здійснювати контроль за діяльністю театрів, заснованих на державній та комунальній формі власності.

Не має жодного сумніву, що здійснення контролю за діяльністю театру у тому числі передбачає контроль за дотриманням законодавства при проведенні конкурсів на посади керівників цих закладів культури, оскільки від останніх залежить якість організації діяльності кожного культурного закладу.

 

На жаль, отримана від Міністерства відповідь (виконавець Чорногор) свідчить про те, що Міністерство, ймовірно, через неуважність співробітника, який готував відповідь на депутатське звернення, фактично публічно продемонструвало порушення Міністерством статті 19 Конституції України, яка зобов’язує органи державної влади, їх посадових осіб діяти в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Отже, враховуючи вищезазначене, Міністерством не дотримано вимог ст.19 Конституції України, яка зобов’язує органи державної влади, їх посадових осіб діяти в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Керуючись положенням статті 7 Закону України «Про звернення громадян», статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України»

 

ПРОШУ:

 

1.Повторно уважно вивчити факти, викладені у депутатському зверненні № 444-16-66 від  22 вересня 2016 р.

2. Провести службову перевірку зазначених у зверненні обставин.

3.У випадку підтвердження фактів, викладених у зверненні, ініціювати скасування конкурсів, організованих  з порушенням чинного законодавства  з метою  оголошення та проведення повторних конкурсів відповідно до Закону України «Про культуру».

 

 

 

 

З повагою                                                                      О.М. Бригинець

 

(посв. № 444)


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости