Депутатські звернення:

Голові Козелецької районної державної адміністрації ШВЕД В.І.

Номер: 444-16-72
Дата: 07-09-2016

Козелецька районна державна адм-я Чернігівської області

 

Голові 
Козелецької районної державної адміністрації

ШВЕД В.І.

 

Д Е П У Т А Т С Ь К Е   З В Е Р Н Е Н Н Я 

 

Шановний Володимире Івановичу!

Цього літа всю Україну сколихнула проблема, яка виникла на р. Остер. Було багато скарг від мешканців, також дана проблема була широко висвітлена засобами масової інформації.

15 липня 2016 року у Верховній Раді було оголошено депутатський запит від 07.07.2016 № 444-16-29 від мого імені Міністру екології та природних ресурсів України Семераку О.М. та Голові Державної служби України з надзвичайних ситуацій Чечоткіну М.О. про загрозу екологічної катастрофи, забруднення питної води в місті Києві. Запит та відповідь на нього розміщені на сайті http://bryhynets.com/ у розділі депутатські звернення.

Наразі, до мене, як до народного депутата України звернулась мешканка селища міського типу Козелець Чернігівської області, яка мешкає поруч з річкою Остер, зі скаргою про суттєве погіршення стану здоров’я при перебуванні на вулиці через забруднення води у  річці та про непридатні для життя умови поруч з річкою Остер, та з інших питань.

У зв’язку з цим, керуючись положеннями статті 7 Закону України «Про звернення громадян», статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України», з метою вирішення ситуації, направляю дане звернення для подальшого вивчення, також прошу надати інформацію про стан води у річці Остер на сьогоднішній день.

Про результати розгляду прошу проінформувати заявника та мене у встановлений чинним законодавством України строк.

 

Додаток: на 1 арк. в 1 прим.


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости