Депутатські звернення:

Генеральному прокуророві України Луценку Ю.В.

Номер: 444-16-56
Дата: 03-08-2016

Прокуратура м. Києва Щодо Енергобанк

 

 

Генеральному прокуророві України

 

Луценку Ю.В.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

   

Шановний  Юрію Віталійовичу!

 

З засобів масової інформації мені стало відомо про призначення позаштатним радником Міністра енергетики та вугільної промисловості України громадянина Ущаповського Костянтина Валерійовича.

В той же час в ЗМІ наводяться численні факти зловживань службовим становищем Ущаповським К.В. під час перебування на посаді керівника ДП «Укренерго». Викликає також занепокоєння, що кримінальне провадження розпочате за фактами зловживань Ущаповського К.В. безпідставно закривалося посадовими особами Головного управління Національної поліції в місті Києві та було відновлено лише за рішенням органів прокуратури.

Враховуючи надзвичайну важливість проведення розслідування зловживань колишніх посадових осіб, та з огляду на можливість впливу зазначеного громадянина будучи радником міністра, прошу Вас, відповідно до статті 16 Закону України «Про статус народного депутата» поінформувати у встановлений законом строк щодо заходів, які вживаються органами прокуратури для забезпечення повного і всебічного розслідування щодо фактів розкрадання коштів колишнім керівництвом ДП «Укренерго».

        

Додаток на:____ арк.

 

 

З повагою

 

Народний депутат України                  О. Бригинець

 


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости