Депутатські звернення:

Державна екологічна інспекція України

Номер: 1350-11/180215-0-Е
Дата: 18-02-2015

 

Державна екологічна інспекція України

 

Бригинця О. М.

Просп. Героїв Сталінграду, 18, м. Київ,

04210

 

 

          Як відомо, попри заборону 2014 року, «Київавтодор» продовжує скидати брудний сніг і сміття, зібрані в урядовому кварталі Києва, на берегах та у русло річки Либідь.

 7 березня 2014 (після буремних подій на Майдані Незалежності та вул. Грушевського) активісти виявили, що комунальні служби столиці вивозять залишки барикад, зокрема канцерогенну сажу та покришки, на береги річки Либідь, на перехресті вул. Саперно-Слобідської та вул. Кіквідзе.

У відповідь на торішнє моє звернення до КМДА, стало відомо, що звозити туди сніг комунальникам було доручено очільником КМДА О. Поповим розпорядженням КМДА №1660 від 23.09.2013 «Про утримання доріг та тротуарів у місті Києві у зимовий період 2013-2014».

Разом із тим, місце незаконного складування снігу (а торік – сажі) – це заповідна територія - пам’ятка природи місцевого значення «Істори чне гирло річки Либідь». Територія пам’ятки також входить до складу історико-архітектурного комплексу «Київська фортеця».

Як наслідок, голова КМДА Володимир Бондаренко доручив КП «Київавтодор» терміново вивезти залишки сміття з даної ділянки, привести територію до вихідного стану, а Голосіївській РДА - провести тепер на колишньому звалищі, озеленення та відновити благоустрій. У наступні роки, пообіцяв В.Бондаренко, КМДА не плануватиме на даній ділянці тимчасове складування снігу.

Проте у 2015 році це сталося знову - активісти Національного екологічного центру України зафіксували масове скидання у Либідь брудного снігу (сніг перемішаний із сіллю, якою посипають тротуари і дороги, на якому є залишки вихлопних газів та автомобільного масла тощо). Забруднення території природно-заповідного фонду в таких масштабах є прямим порушенням ст. 252 Кримінального кодексу України.

Враховуючи зазначене, звертаюсь до Вас з проханням розглянути відповідну проблему та вжити відповідних заходів реагування щодо недопущення забруднення території пам’ятки природи та вод річки Либідь.
З повагою

Координатор громадського руху

«Українська справа»,

 

Народний депутат України VII скликання                                        О.БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости