Депутатські звернення:

Міністрові оборони України Полтораку С.Т.

Номер: 1345-11/020215-0-П
Дата: 02-02-2015

 

Міністрові оборони України

Полтораку С.Т.

пр-кт Повітрофлотський, 6, м. Київ, 03168

 

 

 

 

Шановний Степане Тимофійовичу!

 

            Звертаюсь до Вас з проханням розглянути ініціативу щодо повернення званням чи посадам воєнних історичних українських назв. Припустимо, особливо значення протягом останнього року набуло слово «сотня» і «сотник». У перерахунку на сучасну армійську термінологію вони близькі до «рота» і «ротний», які фактично не несуть якогось особливого забарвлення на відміну від «батальйон» і «комбат». Таким чином, із поваги до історії, до Майдану, до Героїв Небесної Сотні і оборонців Майдану, які теж збиралися у сотні (що склали основу перших добровольчих батальйонів), можна було б замість слова «рота» використовувати «сотня», а замість «ротний» – «сотник».

Пропоную створити комісію в складі фахівців військової історії, історії України, громадських діячів, а також представників Міністерства для того, щоб крім структурної реформи Збройних Сил України, провести і своєрідну історично-лінгвістичну реформу.

Моя пропозиція з точки зору історії не нова. Впевнений, що повернення до історичних коренів посилить патріотичний дух України. Тим паче, що все суспільство переживає реабілітацію української символіки, проте армію ці процеси не зачепили.

 

 

З повагою

 

Координатор громадського руху

 

«Українська справа»                                                                    О.БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости