Депутатські звернення:

Заступникові голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєву П.О.

Номер: 1341-10/130115-0-Е
Дата: 13-01-2015

 

Заступникові

голови Київської міської

державної адміністрації

Пантелеєву П.О.

 

Бригинця О.

Просп. Героїв Сталінграду, 18, м. Київ,

04210

 

 

Шановний Петре Олександровичу!

 

Як повідомили мені листом (за Вашим підписом) на моє депутатське звернення, КМДА дала згоду на свою участь у роботі комісії чи робочої групи, яка вивчила б питання будівництва 10-мільйонного качатника на берегах річки Десна та запобігання небезпеці забруднення довкілля. 

Нагадую, як народний депутат України VII скликання я звертався до Київського міського голови з проханням ініціювати проведення круглого столу за участі екологів, активістів та представників регіонів та областей, в межах яких протікає річка Десна, із залученням профільного управління та комісії Київради, для обговорення питання будівництва 10-мільйонного качатника та небезпеки забруднення річки внаслідок роботи підприємства.

Крім того, КМДА направила до Державної екологічної інспекції запит щодо дослідження та встановлення законності будівництва 10-мільйонного качатника на берегах річки Десна.

Враховуючи зазначене, звертаюсь до Вас з проханням надати на мою адресу уточнену інформацію щодо того чи існує розпорядження голови КМДА про створення зазначеної групи/комісії, а також прошу включити мене до її складу. 

Більше того, я готовий надати список експертів, які радо взяли б участь у роботі цієї комісії чи робочої групи.

Як повідомлялося, до мене як до народного депутата України звернулись жителі міста Остер, а також сіл Євминка, Поліське, Беремицьке, Крехаїв, Літочки, Літки та Булахов Київської та Чернігівської області з проханням втрутитися і розслідувати обставини видачі дозволів на будівництво 10-мільйонного качатника в Козелецькому районі в зоні компактного проживання людей.

 

 

З повагою                                                                      О.БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости