Депутатські звернення:

Міністерство культури України

Номер: 1336-11/011214-0-К
Дата: 02-12-2014

 

Міністерство культури України

вул. Івана Франка, 19, м. Київ,

01601

 

 

 

 

 

Звертаюсь до Вас як член Головної ради Українського товариства охорони пам’яток історії та культури з проханням видати розпорядження щодо переселення Центрального музею Тавриди та інших кримських музеїв в Київ і призначити керівниками цих музеїв, людей які не будуть грати на Путіна, а будуть реальним патріотом України. 

Як відомо, директор Центрального музею Тавриди оголосив заяву щодо наміру звернутися до ЮНЕСКО з питання збереження і повернення колекції скіфського золота з голландського музею, а кримські музеї подали колективний позов до суду Амстердама, в якому вимагають повернути колекцію скіфського золота з Нідерландів. 

Цинізм В. Путіна переходить усі межі. Справді, згадані музеї , на відміну від усіх інших кримських закладів, формально продовжують залишатися українськими, але лише для того, щоб вкрасти скіфське золото. Оскільки скіфське золото належить Україні, а В.Путін  хоче прибрати його до рук, він навіть дозволив певним кримським музеям тимчасово не перереєстровуватися як російські музеї. Цілком очевидно, що це робиться тільки для того, щоб у нього була підстава через ці музеї вимагати повернення експонатів в окупований Крим. 

Як відомо, скіфське золото є невід’ємною частиною культурної спадщини української держави і варварам, які намагаються його поцупити, ми повинні дати справжню відсіч. 

Нагадаємо, більше тисячі артефактів із п’яти українських музеїв (одного київського та чотирьох кримських) були надані на виставку в музей Алларда Пірсона в Амстердамі до анексії Кримського півострова і мали повернутися ще у травні. Однак музей в Нідерландах, де виставлене золото скіфів, вирішив не передавати експонати ані Україні, ані Криму до рішення суду або угоди між сторонами. Експонати з київського музею вже повернулися в Київ.

 

 

З повагою                                                                       О.БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости