Депутатські звернення:

Президенту України П.О. Порошенку

Номер: 1334-11/261114-0-Е
Дата: 02-12-2014

 

Президенту України

П.О. Порошенку

 

                                                                                       

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

 

 

Щодо  приховування факту смерті  бійця 1 батальйону Національної гвардії України Ігоря Гейсуна та недотримання службових обов'язків вищим керівництвом Національної гвардії.

 

Пане Президенте!

 

 

 

Як мені стало відомо, гвардієць Ігор Гейсун, загинув на початку травня поблизу Слов'янська. Він саме повертався з короткотривалої відпустки до своєї частини. Факт вбивства військовослужбовця встановили місцеві працівники міліції. 11 травня справа була занесена до Єдиного реєстру. Але ані МВС, ані Національна гвардія, не повідомили про загибель бійця його рідним.

 

Імітація пошуків мертвого військового тривали ще три місяці. Хоча про його вбивство знали, як тодішній комбат О.Пальваль, так і полковник Р.Леонович.  Крім того, зі слів очевидців, у день загибелі Ігор телефонував до комбата О.Пальваля і просив того про допомогу. Гвардієць зізнався, що потрапив у засідку. Але керівник проігнорував прохання.

 

Відтак, звідси постають підозри у навмисному замовчуванні інформації про загиблого керівництвом силових структур та неадекватне виконання ними службових обов‘язків. Зокрема,  на всі звернення рідних до керівництва Нацгвардії не було належної реакції. Крім того, керівництво Нацгвардії категорично відмовилось надавати Ігорю Гейсуну статус учасника бойових дій посмертно, аргументуючи це приватній розмові просто "безправ‘ям добровольців".  Докладніше у матеріалі "Економія на мертвих героях" за посиланням (http://blogs.lb.ua/taras_matviiv/286589_ekonomiya_mertvih_geroyah.html)

 

          Вважаю, «економити» таким чином на вбитих солдат неприпустимо, а за непрофесійні і, навіть, як на мене, злочинні дії деяких офіцерів Національної гвардії варто притягнути до відповідальності. 

 

        Пане Президенте, звертаюсь  Вас з проханням особисто взяти на контроль ситуацію і допомогти батькам загиблого гвардійця отримати справедливу моральну і матеріальну компенсацію.

 

 

 

 

 

З повагою,

 

                                                                                 

 

Народний депутат України                                       О.БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости