Депутатські звернення:

Генеральна прокуратура України

Номер: 1331-5/261114-0-С
Дата: 02-12-2014

 

Генеральна прокуратура України

                                                                                       

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

                                                                              

Мені стало відомо, що 402 вагони вугілля, видобуті українськими державними шахтами на Донбасі, простоюють під Дебальцевим, тим часом його розграбовують.

402 вагони - це 25 000 тон вугілля, що складає 1/3 від того сухогрузу, який вже прийшов з ПАР по 80 дол. за тону. Відповідні вагони з українським вугіллям стоять на залізничній станції Дебальцеве-Сортувальна Донецької залізниці на території, яку контролюють наші військовики. Залізнична колія не пошкоджена.

На питання: «Чому не забирають?», залізничники кивають на армію, а армія на залізничників. А між тим, ночами хтось розкрадає ці вагони і вивозить вугілля приватним способом.

Це відбувається в час, коли деякі ТЕС, які використовували вугілля, або на межі закриття, або, як Трипільська ТЕС, перейшли на газ. Таким чином, ми формально не купуючи у Росії вугілля, заміщуємо його газом, який змушені будемо додатково купити у Росії.

Будь-які дискусії щодо того купувати у Росії електроенергію чи вугілля видаються безглуздими, адже при такому ставленні до вугільної галузі (в тому числі і до вже видобутого українськими шахтарями вугілля), ми, навіть за умови відмови від російської електроенергії та вугілля, будемо просто замінювати їх газом, купленим у тієї самої Росії.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням взяти це питання під особистий контроль, розслідувати причини простою вантажу та виявити і покарати осіб чи структури, які розграбовують зазначене вугілля.

З повагою,

                                                                                 

Народний депутат України                                О.БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости