Депутатські звернення:

Прем’єр-міністрові України Яценюку А.П.

Номер: 1330-5/261114-0-С
Дата: 02-12-2014

 

Прем’єр-міністрові України

Яценюку А.П.

                                                                                       

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Арсенію Петровичу!

                                                                              

Мені стало відомо, що 402 вагони вугілля, видобуті українськими державними шахтами на Донбасі, простоюють під Дебальцевим, тим часом його розграбовують.

402 вагони - це 25 000 тон вугілля, що складає 1/3 від того сухогрузу, який вже прийшов з ПАР по 80 дол. за тону. Відповідні вагони з українським вугіллям стоять на залізничній станції Дебальцеве-Сортувальна Донецької залізниці на території, яку контролюють наші військовики. Залізнична колія не пошкоджена.

На питання: «Чому не забирають?», залізничники кивають на армію, а армія на залізничників. А між тим, ночами хтось розкрадає ці вагони і вивозить вугілля приватним способом.

Це відбувається в час, коли деякі ТЕС, які використовували вугілля, або на межі закриття, або, як Трипільська ТЕС, перейшли на газ. Таким чином, ми формально не купуючи у Росії вугілля, заміщуємо його газом, який змушені будемо додатково купити у Росії.

Будь-які дискусії щодо того купувати у Росії електроенергію чи вугілля видаються безглуздими, адже при такому ставленні до вугільної галузі (в тому числі і до вже видобутого українськими шахтарями вугілля), ми, навіть за умови відмови від російської електроенергії та вугілля, будемо просто замінювати їх газом, купленим у тієї самої Росії.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням взяти це питання під особистий контроль, розслідувати причини простою вантажу та виявити і покарати осіб чи структури, які розграбовують зазначене вугілля.

З повагою,

 

Народний депутат України                                О.БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости