Депутатські звернення:

Ізяславська міська рада

Номер: 1323-23/201114-0-К
Дата: 20-11-2014

 

Ізяславська міська рада

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

          Як відомо, у місті Ізяслав Хмельницької області знаходиться багато важливих та цікавих пам’яток містобудування і архітектури, зокрема Старозаславський замок XV століття, охоронний номер 757/0, Палац Санґушків,1754-1770 років з комплексом костьолу місіонерів, охоронні номери  758/0—758/4 та  кафедральний костел Св. Іоанна Хрестителя, 1599 року, охоронний номер 759/0. Також в місті знаходяться цікаві туристичні об’єкти та пам’ятки, не внесені в Державний  реєстр національного культурного надбання, зокрема, оборонна синагога XVII століття  на вулиці Заславській, старий єврейський цвинтар «Окописько» на провулку Островського та старий католицький цвинтар на вулиці Незалежності.

На жодній з пам’яток  не встановлені охоронні знаки та інформаційні стенди, в центрі міста відсутня туристична карта Ізяслава, в результаті чого гості міста не мають можливості більше детально ознайомитись з об’єктами культурної спадщини України національного значення.

А  в  кафедральному костелі  Св. Іоанна Хрестителя влаштоване  несанкціоноване звалище та смітник (фотографії – в додатку).

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням забезпечити прибирання сміття в кафедральному костелі Св. Іоанна Хрестителя та унеможливити його подальше засмічення шляхом встановлення огорожі та профілактичної роботи  з населенням. Встановити охоронні знаки, згідно чинного законодавства на всіх пам’ятках містобудування і архітектури в м. Ізяслав

Також прошу розглянути можливість встановлення біля пам’яток містобудування і архітектури, а також в центрі міста відповідних інформаційних стендів та туристичних карт, які б інформували мешканців м. Ізяслав та гостей міста про історію міста та відповідних об’єктів. Це дозволить підвищити туристичну привабливість міста. До реалізації цього проекту можна залучати представників громади та місцевого бізнесу, як це було зроблено в інших містах України.

З повагою,

 

Народний депутат України                             О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости