Депутатські звернення:

Прем’єр-міністрові України Яценюку А.П.

Номер: 1322-11/201114-0-К
Дата: 20-11-2014

 

Прем’єр-міністрові України

Яценюку А.П.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Арсенію Петровичу!

 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року №1069-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених у 2014 році», фінансування бюджетної програми «Бібліотечна та музейна справа, виставкова діяльність, здійснення культурно-інформаційної та культурно-просвітницької діяльності» буде зменшено на 600 тис. грн. З них: оплата праці – 312 тис. грн., комунальні послуги та енергоносії – 178 тис. грн.

З програми фінансування бібліотечної та музейної справи буде знято 600 тис. грн. на підготовку кадрів для сфери культури і мистецтва ВНЗ.

Відповідні кошти будуть перерозподілені на бюджетну програму «Підготовка кадрів для сфери культури і мистецтва вищими навчальними закладами І і ІІ рівнів акредитації».

Проте, як відомо, на сьогоднішній день культура не у загоні, і говорити про несподівану нехватку «культурних» кадрів зараз не можна. А от проблема недофінансування культури, особливо у час, коли країна потребує культурно-інформаційної та культурно-просвітницької діяльності, щоб протистояти тиску «Русского мира» - вкрай важлива. 

Крім того, працівники культури обурені не стільки тим, що їм буде зменшено зарплату, до чого вони вже звикли, а й тим, що навіть комунальні платежі заплатити буде нічим. 

Невже це робиться для того, щоб у музейних та бібліотечних закладах відключили опалення і книжки та експонати були знищені зимовою негодою?! Якщо це станеться, то сенсу в працівниках музеїв та бібліотек вже не буде. А значить ніякої потреби у нових кадрах для зруйнованих відсутністю опалення бібліотек та музеїв не буде.

Зберегти музеї і бібліотеки та їх кадровий потенціал вкрай важливо саме сьогодні. Якщо ми збережемо нинішніх працівників, то буде кому на практиці вчити і майбутніх бібліотекарів та музейників.      

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам вжити відповідних заходів реагування направлених на недопущення скорочення фінансування бібліотечної та музейної сфери.

 

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                                      О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости