Депутатські звернення:

Міністрові культури України Нищуку Є.М.

Номер: 1319-11/181114-0-К
Дата: 18-11-2014

 

Міністрові культури України

Нищуку Є.М.

                                                                                   

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Євгене Миколайовичу!

 

  

До мене як до народного депутата України звернулись активісти ГО «Українська справа» і попросили звернути увагу на такий момент: багато музеїв, особливо в маленьких містах та містечках, відомчі та спеціалізовані, не працюють в обидва, або один з вихідних днів. І виникає ситуація, коли туристи, які мають бажання ознайомитись з культурою та історією міста, опиняються перед закритими дверима. А в деяких містах, з досі нерозвиненою туристичною інфраструктурою, краєзнавчий музей – чи не єдине місце де можна дізнатись про розташування пам’яток архітектури, цікавих туристичних об’єктів, готелів тощо.  

Згідно   статті 26 Закону України    «Про музеї та музейну справу»  саме Міністерство культури   України здійснює   контроль   за  діяльністю  музеїв,  заснованих  на державній  та  комунальній  формах  власності,  здійснює організаційно-методичне керівництво, сприяє розвитку сучасної інфраструктури музейної справи, розвитку музейної мережі.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України» звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам організувати роботу музейних установ України таким чином, аби вони були відкриті для відвідувачів в вихідні дні – суботу та неділю, звернувши особливу увагу на музеї комунальної та державної форми власності.  

 

 

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                             О. Бригинець Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости