Депутатські звернення:

Голові Київської міської державної адміністрації Кличку В.В.

Номер: 1318-11/181114-0-С
Дата: 18-11-2014

 

Голові

Київської міської

державної адміністрації

Кличку В.В.

                                                                                   

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Віталію Володимировичу!

 

Керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з пропозицією вивчити доцільність добудови насосної станції «Троєщина – 2» (відповідно до Генплану-2025), на що потрібно витратити 250 млн. грн. киян, яким точно можна знайти краще застосування.

Справа в тім, що розробниками перспективного Генерального плану до 2025 року проводяться аналогії з існуючим Генпланом та відображаються мережі водопостачання та водовідведення без проведення суттєвого аналізу щодо доцільності їх реалізації та модернізації із переоснащенням існуючих вузлів. 

Одним із таких прикладів є недобудова насосної станції «Троєщина-2» (артезіанське водопостачання житлового масиву Троєщина, ІІІ черга, перший пусковий комплекс, вул. Милославська у Деснянському районі м. Києва), що є нереалізованим проектом минулих років та потребує, за попередніми оцінками, близько 250 млн. грн. бюджетного фінансування. Будівництво зазначеної насосної станції було зупинено на початку 1996 р, тобто 18 років тому. На сьогоднішній день стан об’єкту незадовільний через вплив зовнішніх факторів. Вразі вирішення добудови цього довгобуду, його фактично треба буде почати будувати заново.

Але чи є потреба у цій насосній станції? На сьогодні жодних проблем з водопостачанням на Троєщині, наскільки мені відомо, немає. А якщо такі проблеми десь у місті й існують, то їх, на мою думку, треба вирішувати за рахунок модернізації існуючих споруд, а не за рахунок новобудов. 

 Тож мені хотілося б почути Вашу офіційну точку зору – ми будемо в догоду приватному «Київводоканалу» викидати чергові сотні мільйонів гривень чи використаємо ці гроші і територію для чогось більш нагального для міста?!», - питає О. Бригинець.

Як варіант, нардеп пропоную згадати про напівзруйновані Гостинний двір та Садибу Мурашка.       

 

 

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                             О. Бригинець Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости