Депутатські звернення:

Міністерство екології та природних ресурсів України

Номер: 1316-4/181114-0-Е
Дата: 18-11-2014

 

Міністерство екології та природних ресурсів України

                                                                                   

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

                                                                                        

До мене як до народного депутата України надійшло звернення громадськості, яка вкрай обурена ситуацією щодо будівництва звіроферми з вирощування норок на території Шульговскої сільської ради Петриківського району Дніпропетровської області, і землях, зарезервованих під створення Національного природного парку «Орільський».

Отже, виходить, що неподалік всесвітньовідомої мистецької Петриківки на землях, що зарезервовані для створення Національного природного парку «Орельський» намагаються побудувати звіроферму майже на 500 000 норок. Місцеві екологи доводять, що це реальний злочин, що руйнує природню рівновагу.

Гігантоманія чиновників доходить до безумства: божевільний качатник під Києвом, гігантський норочник під Дніпропетровськом. Екологічні безумства помножені на гігантоманію і жадобу наживи - ось реалії часу.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України» звертаюсь до Вас з проханням здійснити перевірку викладених фактів та вжити відповідних заходів реагування направлених на недопущення будівництва звіроферми з вирощування норок на території Шульговскої сільської ради Петриківського району Дніпропетровської області, і землях, зарезервованих під створення Національного природного парку «Орільський».

 

 

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                             О. Бригинець 



Підписатися на новини Бригинця






Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021




Полезные новости