Депутатські звернення:

Міністрові культури України Нищуку Є.М.

Номер: 1315-16/171114-0-К
Дата: 17-11-2014

 

Міністрові культури України

Нищуку Є.М.

 

                                                                                   

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Євгене Миколайовичу!

 

До мене як до народного депутата України звернулися громадські активісти м. Одеса з проханням посприяти у вирішенні питання щодо проведення офіційних громадських слухань стосовно скандальних містобудівних проектів.

За словами активістів, останнім часом в м. Одеса різко прискорилися роботи на скандальних містобудівних проектах, які здійснюються без найменшого публічного висвітлення, без проведення громадських слухань згідно з процедурою, викладеною в Законі «Про містобудівну діяльність».

Мова йде, перш за все, про будівництво на Ланжероні, в Аркадії, ситуація навколо П'ятого трамвая, плановане розширення Французького бульвару, масштабне висотне будівництво в центрі міста.

Не проведення громадських слухань є грубим порушенням конституційних прав членів одеської територіальної громади. Це порушення всього технологічного ланцюжка, так як, за наявною інформацією, все це будівництво ведеться з порушенням елементарних норм реконструкції інженерних і транспортних мереж. Це порушення вимог Генплану щодо збереження історичного вигляду міста, і це, зрештою, просто розграбування власності одеситів.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам вжити заходів реагування та терміново припинити роботи і законсервувати будівництво на Ланжероні, в Аркадії, на Французькому бульварі.

А також призначити дату проведення по кожному з об'єктів публічних громадських слухань відповідно до Закону «Про містобудівну діяльність» та з Статутом Одеси, з обов'язковою попередньою публікацією документації про проекти в термінах, відповідних Закону «Про доступ до публічної інформації».

 

 

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                             О. Бригинець Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости