Депутатські звернення:

Голові Служби безпеки України Наливайченку В.О.

Номер: 1313-11/171114-0-П
Дата: 17-11-2014

 

Голові

Служби безпеки України

Наливайченку В.О.

 

                                                                                   

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Валентине Олександровичу!

 

Днями в Запоріжжі відбулася зустріч делегації ПАТ «Мотор Січ» і представників Державного військово-промислового комітету Білорусі. В підсумку зустрічі були укладені попередні договори, що стосуються можливості розширення співробітництва з Білорусією. Зокрема, представниками ПАТ «Мотор Січ» опрацьовано питання з білоруськими оборонщиками про розгортання нових виробничих потужностей на «Оршанскому авіаремонтному заводі» з випуску малорозмірних газотурбінних двигунів для крилатих ракет. Після розгортання відповідної виробничої лінії, Білорусія може вже з 2016 року розпочати виробництво моторів на підприємстві в Орші. Зараз йде опрацювання даного питання і готується пакет документів для підписання угоди.

Проте, як відомо, на разі існує заборона експорту будь-яких товарів, які пов’язані з війною та зі зброєю до Росії, а своїми діями «Мотор Січ» фактично порушує цю заборону.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України» звертаюсь до Вас з проханням здійснити перевірку дій керівництва ПАТ «Мотор Січ» на предмет порушення чинного законодавства України, оскільки вони не просто припиняють поставку двигунів в Росію, а лише переносять своє виробництво на інші територію, де не діє ембарго. В цьому я бачу дії пов’язані зі зрадою Україні та дії направлені проти інтересів держави.

 

З повагою,

 

Народний депутат України                                             О. Бригинець

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости