Депутатські звернення:

Державна інспекція з безпеки на наземному транспорті

Номер: 1295-11/101114-0-Е
Дата: 10-11-2014

 

Державна інспекція з безпеки на наземному транспорті

 

                                                                                   

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

До мене як до народного депутата України звернулись мешканці міста Києва, які  повідомили, що має місце факт виконання регулярних міжміських автобусних пасажирських перевезень під виглядом нерегулярних пасажирських перевезень, що є порушенням Закону України «Про автомобільний транспорт».

Зокрема, з площі Тараса Шевченко здійснюють рейси Київ-Десна, від станції метро «Видубичі» - Київ-Богуслав, від станції метро «Харківська» - Київ-Переяслав-Хмельницький, від станції метро Святошин Київ-Тетерів та Київ-Коростень.

Додатково наголошую, що перевізники, які виконують вищеназвані рейси не надають пільгових місць відповідним категоріям населення, не забезпечують регулярність руху, безпеку пасажирів, не видають квитки встановленого зразку.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь з проханням провести негайні перевірки викладених в зверненні фактів та вжити відповідних заходів реагування направлених на  притягнення до відповідальності винних в порушенні законодавства.

 

 

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                             О. Бригинець Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости