Депутатські звернення:

Директору Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Білоцерковець Д.О.

Номер: 1288-11/041114-12-Б
Дата: 04-11-2014

 

 

Директору Департаменту

 

міського благоустрою та збереження

 

природного середовища КМДА

 

Білоцерковець Д. О.

 

вул. Дегтярівська, 31, корпус 2,

 

 м. Київ, 03680

 

 

 

Шановний Дмитре Олександровичу!

 

До мене, як народного депутата України, звернулися мешканці Оболонського району міста Києва щодо діяльності незаконно встановлених МАФів, серед яких: перукарня, продуктові МАФи, нічні магазини з продажу алкоголю та тютюнових виробів, кредитний ларьок, магазин спортивного харчування, кафе, та ларьок «Мангал-меню», які здійснили самовільне захоплення земельних ділянок по вулиці проспект Оболонський 28, встановивши свої конструкції на зеленій зоні житлового будинку знищивши саджанці дерев, які росли на тому місці, і продовжують самовільне захоплення прибудовуючи закриті конструкції.

 

За словами місцевих мешканців, суб’єкти підприємницької діяльності реалізують алкогольні напої без будь якої погоджувальної документації, а також харчову продукцію порушуючи усі можливі санітарні норми, готують їжу на вугіллях в збудованій «печі» всередині конструкції, дим від якої розповсюджується в вікна та балкони квартир та по ділянці проспекту, залишають сміття на газоні. Також невідомо на яких умовах вони підключені до електромережі будинку №28 по проспекту Оболонському. Дані незаконні суб‘єкти господарювання, особливо в вечірні години збирають навколо себе контингент з людей на підпитку, які кидають сміття та недопалки просто на землю, та справляють свої фізичні потреби під вікна та балкони квартир будинку №28. Внаслідок відсутності дієвого контролю відповідних контролюючих органів за дотримання вимог закону на зеленій зоні, відбувається нищення пішохідної зони та одного з місць відпочинку жителів будинку №28.

 

Враховуючі останні події в Україні, проведення політики щодо перевантаження влади, покликаної на знищення та викорінення в органах державної влади та місцевого самоврядування корупції, на підставі Закону України Про статус народного депутата України,

 

 

 

ПРОШУ:

 

Провести детальну перевірку викладеної інформації. У разі виявлення під час перевірки порушень законодавства, самовільного зайняття земельної ділянки на території зеленої зони будинку №28 по просп. Оболонському вжити заходів щодо негайного проведення демонтажу перукарні, лотків з продажу овочів та фруктів, нічного магазину з продажу алкогольних напоїв, кафе «Мангал-меню» з добудованою конструкцією, Готівково-кредитний МАФ, магазин спортивного харчування та відновити благоустрій території. 

 

 

 

Про результати розгляду звернення прошу повідомити мене особисто у встановлений законом строк; копію Павлову Андрію Олексійовичу, 04205, м.Київ, просп. Оболонський 30, кв. 307.

 

 

 

 

З повагою

Народний депутат України

 

 

О. Бригинець

(посв. № 438)

 

 


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости