Депутатські звернення:

Міністрові внутрішніх справ України Авакову А.Б.

Номер: 1278-11/301014-0-С
Дата: 30-10-2014

 

Міністрові внутрішніх справ України

Авакову А.Б.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

                                Шановний Арсене Борисовичу!

 

До мене як до народного громадянин України звернувся активний учасник Євро-Майдану та Авто-Майдану Тихонов М.В. 1976 року народження, який повідомив наступне: 3 жовтня 2014 року під час керування автомобілемToyota Camry  (державний номер ВЄ 4869 ВВ) при поїздці із м. Києва до м. Миколаїв зазначений автомобіль був зупинений працівником дорожньо-патрульної служби на стаціонарному посту ДПС м. Южноукраїнськ Миколаївської області. Під час зупинки інспектор повідомив, що зупинив авто, оскільки спрацювала система «Рубіж». Під час з’ясування чому саме спрацювала зазначена система, інспектор пояснити не зміг. Але повідомив, що на моніторі була вказівка, що під час виявлення вказаного автомобіля, його необхідно зупинити і доповісти про це.

В ході розмови інспектор поцікавився у гр. Тихонова М.В. чи їздив він в Межигір’я, на що отримав стверджувальну відповідь. Інспектор також повідом, що у нього занотовано за цими номерами порушення, що цей автомобіль не виконав вимогу інспектора: «зупинку» взимку 2013 року на 20 км. траси Київ – Овруч.

Згодом інспектор кудись зателефонував, потім вибачився і дозволив рухатись далі. На запитання гр. Тихонова: в чому справа, інспектор зніяковіло повідомив, що, напевно, пов’язано з Майданом. На запитання, чому до цього часу базу не змінено, працівник ДАІ нічого відповісти не зміг.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням розібратись в зазначеній ситуації, оскільки, по суті, до цього часу відбувається переслідування активістів Майдану та вжити відповідних заходів реагування направлених на недопущення подібних випадків.

 

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                             О. Бригинець 


Теги: МВС

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости