Депутатські звернення:

Прем’єр-міністрові України Яценюку А.П.

Номер: 1276-5/291014-0-П
Дата: 29-10-2014

 

Прем’єр-міністрові України

Яценюку А.П.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

                                Шановний Арсенію Петровичу!

 

Враховуючи складну ситуацію в Україні, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням розглянути пропозицію та звернутися до міжнародних організацій з проханням, в якості гуманітарної допомоги населенню захоплених територій України, оплатити послуги з надання водопостачання, електроенергії та газопостачання.

Адже, як відомо, гуманітарні місії та проекти світової спільноти по допомозі жителям окупованому Донбасу, як правило, зводяться до передачі харчів і теплих речей. Проте вони стикаються із неможливістю доставити цю допомогу до адресатів, адже влада окупованої частини Донбасу приймає гуманітарну допомогу лише від Росії. 

На мою думку, справжньою гуманітарною проблемою для Донбасу на даний момент є потреба у воді, електроенергії, газі та вугіллі, які вони не спроможні оплатити. Тому Україна могла б звернутися до міжнародної спільноти із пропозицією надати жителям окупованих територій України допомогу у вигляді оплати послуг з водопостачання та електроенергії і теплоносіїв. Таким чином гуманітарною допомогою буде не їжа і речі, а тепло в оселях, вода в кранах і можливість приготувати їжу, що не менш важливо в умовах зими», - вважає О.Бригинець.

Оскільки витрати України на водопостачання, газопостачання та подачу електроенергії на окуповані території є абсолютно прозорими, то запропонований варіант спростить шлях і спосіб надання гуманітарної допомоги. І гуманітарні місії більше не стикатимуться із неприємними ситуаціями, коли від їхньої щирої допомоги відмовляються перед самим порогом після довгого шляху її доставки.

Крім того, ця допомога стане реальною підтримкою не лише для окупованого Донбасу, але й для України в цілому, адже на даний момент самопроголошені лідери, захоплених територій України, просто крадуть чи, говорячи дипломатичною мовою - безоплатно відбирають - в України згадані цінності.

Виходить, що вся Україна, яка оплачує ці послуги, їх просто дарує частині своїх жителів. З іншого боку, як заявив один із чиновників, недопустимо вимагати у Росії безкоштовного надання, приміром, газу для Донбасу, оскільки Донбас є нашою територією, а не російською. 

 

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                             О. Бригинець Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости