Депутатські звернення:

Президенту Національної академії наук України Патону Б.Є.

Номер: 1274-11/271014-0-С
Дата: 27-10-2014

 

Президенту Національної академії наук України 

Патону Б.Є.                                     

 

 

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

 

 

                                Шановний Борисе Євгеновичу!

 

 

 

Відповідно до частини 8 статті 15 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» при Національній академії наук України створюється міжвідомча рада з координації фундаментальних досліджень в Україні (далі – Рада). Положення про Раду та її склад затверджується Кабінетом Міністрів України.

 

У відповідності до пункту 3 розділу І Статуту Національної академії наук України (далі – НАН України), затвердженого Загальними зборами НАН України 05.04.2002 р. (зі змінами та доповненнями, затвердженими Загальними зборами 15.05.2003 р.) та зареєстрованого Міністерством юстиції України (наказ від 11.06.2002 р.  №47/5) і погодженого із змінами та доповненнями 18.07.2003 р., НАН України  організовує і здійснює фундаментальні та прикладні дослідження з найважливіших проблем природничих, технічних і соціогуманітарних наук, а також координує здійснення фундаментальних досліджень у наукових установах та організаціях України незалежно від форм власності. При НАН України діє Міжвідомча рада з координації фундаментальних досліджень в Україні.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2001 р. №164 (із змінами) при НАН України утворено Міжвідомчу раду з координації фундаментальних досліджень та затверджено Положення про Міжвідомчу раду з координації фундаментальних досліджень.

 

Пунктом 4 Положення про Міжвідомчу раду з координації фундаментальних досліджень (далі – Положення) встановлено, що персональний склад Ради затверджує її голова.

 

Пунктом 5 Положення визначено, що головою Ради є президент Національної академії наук.

 

Формою роботи Ради (згідно з п.7 Положення) є засідання, що проводяться у разі потреби, але не рідше одного разу на півроку.

 

Рішення Ради (відповідно до п.9 Положення) оформляється протоколом, що підписує голова Ради, а за його відсутності – член Ради, який проводив її засідання.

 

У відповідності до вимог п.10 Положення Рада подає щороку Кабінетові Міністрів України звіт про результати своєї діяльності.

 

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати на мою адресу інформацію та копії відповідних документів щодо діяльності Міжвідомчої ради з координації фундаментальних досліджень при Національній академії наук України, а саме:

 

Затверджений персональний склад Ради;

 

Протоколи засідань Ради за період з 2009 по 2014 рр. включно;

 

Звіти про результати діяльності Ради, що подавались Кабінетові Міністрів України, протягом 2009 – 2014 рр. включно.

 

Запитувану інформацію за результатами розгляду даного звернення, прошу направити мені особисто у встановлений законодавством 10-денний термін.

 

 

 

 

 

З повагою,

 

 

 

Народний депутат України                                             О. Бригинець Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости