Депутатські звернення:

Прем’єр-міністрові України Яценюку А.П.

Номер: 1267-11/211014-0-С
Дата: 21-10-2014

 

Прем’єр-міністрові України

Яценюку А.П.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Арсенію Петровичу!

 

В результати депутатської діяльності, мені стало відомо, що кожен українець переплачує за склопакети приблизно 15% від їх реальної вартості тільки через те, що мито на листове та енергозберігаюче скло для склопакетів, яке завозиться в Україну виключно із-за кордону, сягає 38%.

Як відомо, Україна не виробляє листове, в тому числі й енергозберігаюче скло для вікон, тому воно завозиться виключно з-за кордону. Доки існуватиме божевільне і не логічне мито у 38% на скло, яке просто не виробляється в Україні, кожен з нас переплачуватиме за склопакети приблизно 15% вартості, чим суттєво зменшуються можливості громади по утепленню своїх осель. А утеплення – це боротьба за енергонезалежність, незалежність від російського газу.

Відомо, що мита існують для того, щоб зробити дорожчими іноземні товари і утруднити їхню конкуренцію з місцевими. Тоді громадянин вирішує, що купувати: дорожче іноземне чи дешевше наше. І виробник захищений, і держава на миті заробляє, і у покупця залишається вибір.

Але чому обмитнюються товари, які вкрай потрібні країні, але не виробляються в ній, питання відкрите. Тому, беручи за приклад, скло для склопакетів, вважаю, що Україна повинна переглянути перелік товарів, яких вона вкрай потребує, але надто високе мито на які не дає можливості пересічному українцю придбати їх за прийнятною ціною.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам вивчити зазначене питання та підготувати необхідні документи для зниження в’їзного мита на товари, яких потрібує Україна в цей важкий період (але сама їх не виробляє), особливо в галузях енергозбереження та відбудови об’єктів всіх видів призначення.

 

 

З повагою,

 

Народний депутат України                                               О. Бригинець

 

                                                                                           (посв. № 438)Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости