Депутатські звернення:

Голові Київської міської державної адміністрації Кличку В.В.

Номер: 1261-11/201014-0-С
Дата: 20-10-2014

 

Голові

Київської міської

державної адміністрації

Кличку В.В.

 

                                                                                     

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Віталію Володимировичу!

                                                                                     

Як повідомили мені в КМДА на моє звернення, переселенці, які проживають у пансіонаті «Джерело», що знаходиться за адресою: вул. Курортна, 9 у Пущі-Водиці в Оболонському районі Києва змушені будуть звідти виселитися. Адже у переліку об’єктів для поселення переселенців, пансіонату «Джерело» не було. Як наслідок, направлення на заселення до нього не видавалися і владі не зрозуміло, яким чином у пансіонаті опинилися вимушені переселенці.

Як відомо, поселення осіб, які вимушені були залишити місяця проживання внаслідок окупації АР Крим та обставин пов’язаних з проведенням антитерористичної операції, проводяться лише за направленням Департаменту соціальної політики з метою перевірки вимушених переселенців через відповідні органи на належність до сепаратистських угрупувань.

Свого часу, громадські активісти, які з’ясували, що у 2012 році пансіонат «Джерело» був шахрайським способом відчужений в інтересах так званої «сім’ї», заселили в пансіонат переселенців із зони АТО, щоб незаконно відчужена власність працювала інтересах громади. Можливо, це поселення було незаконним з точки зору документації, але чиновники також допомагали активістам, що опікувалися переселенцями, які проживають у цьому пансіонаті, таким чином фактично підтверджуючи, що люди там перебувають законно.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати інформацію щодо того, коли і куди будуть відселені мешканці пансіонату «Джерело».

 

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                                   О. Бригинець


Теги: КМДА

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости