Депутатські звернення:

Пенсійний фонд України

Номер: 1242-13/071014-0-С
Дата: 07-10-2014

 

Пенсійний фонд України

 

                                                                                     

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

До мене як до народного депутата України надійшло звернення Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) щодо листа від 26.09.2014 працівників шахти «Первомайська-Західна» ДП «Первомайськвугілля». Трудовий колектив шахти зіткнувся з проблемами в наслідок захоплення підприємства сепаратистами так званої ЛНР.

З червня 2014 р. підприємство не працює, працівники не мають змоги звільнитись з підприємства щоб влаштуватись на іншу роботу, чи оформити пенсію або ж здійснити її перерахунок. Про долю трудових книжок, які зберігались на підприємстві наразі нічого не відомо. Місцеві органи влади самоусунулись від розв’язання цієї проблеми.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати роз’яснення, як діяти працівникам підприємства в даній ситуації. Як відновити трудові книжки; звільнитися з підприємства.

Про результати розгляду депутатського звернення та вжиті заходи, прошу повідомити мене особисто, копію – надати заявнику.

Копія звернення додається.

 

 

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                                   О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости