Депутатські звернення:

Прокуророві Сумської області Петрову В.Г.

Номер: 1240-19/071014-0-З
Дата: 07-10-2014

 

Прокуророві Сумської області

Петрову В.Г.

 

                                                                                     

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

07.10.2014ире Георгійовичу!

 

          Довожу до Вашого відома, що у відповідь на моє звернення до Глухівського міського голови щодоприпинення виконання рішень Глухівської міської ради стосовно розподілу земель Ярмаркової площі у м. Глухові під забудову, я отримав відповідь, що місцева влада віддала площу під забудову, виправдовуючи себе тим, що у них немає інших ділянок для забудови.

          Виконавчий комітет Глухівської міської ради Сумської області повідомив, що на території міста розташований національний історико-культурний заповідник «Глухів», що унеможливлює виділення землі під забудову. 

Виконком визнає, що він діє неправильно, але виправдовує свій злочин нібито тиском громади на депутатів. 

З листа: «На сьогодні виділення земельних ділянок потребують більше 190 мешканців міста , які протягом 2010-2014 років офіційно звернулися до міської ради із відповідними заявами. Ці заяви залишилися незадоволені, оскільки на території міста обмежена кількість вільних земельних ділянок, які можна надати для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд. 

Представники територіальної громади не розуміють позиції влади, коли при відсутності будь-якого будівництва житла в місті не вирішується питання виділення земельних ділянок для індивідуального будівництва. Про це громада заявила під час обговорення детального плану забудови мікрорайону, де знаходиться Ярмаркова площа, яка на сьогодні в занедбаному стані».

Проте закон вищий і культурна спадщина важливіша, ніж будь-які комерційні інтереси окремих людей.

За словами виконкому Глухівської міської ради, земельні ділянки, які розташовані на Ярмарковій площі і включені рішенням міської ради до переліку земельних ділянок, які можуть бути виставлені на земельні торги у 2014-2016 роках, на сьогодні плануються для виділення військовослужбовцям Збройних сил України, МВС, СБУ та інших військових формувань, які захищають Україну. 

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України» та зважаючи на те, що Глухівська міська рада не усвідомлює злочинності своїх дій, звертаюся до Вас з проханням розібратися у вказаній ситуації, оскільки унікальний об’єкт культурної спадщини хочуть перетвори ти на котеджне містечко.

Додаток: 1 арк.

 

З повагою,

 

Народний депутат України                                                   О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости