Депутатські звернення:

Міністерство екології та природних ресурсів України

Номер: 1238-22/061014-0-С
Дата: 06-10-2014

 

Міністерство екології та природних ресурсів України

                                                                                     

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Керуючись ст. ст. 78, 86, 144 Конституції України, ст. ст. 10, 15, 16 Закону України «Про статус народного депутата України», враховуючи рух України до членства у Європейському Союзі, відповідальність перед європейською спільнотою за дотримання основоположних принципів права, неухильність курсу на боротьбу з корупцією, складну соціально-політичну обстановку у південно-східних областях Україні, звертаюсь до Вас з проханням взяти на особистий контроль і вжити відповідних заходів у зв’язку із ситуацією, що склалась навколо розгляду пакету документів ПрАТ «Дніпровський термінал», м. Херсон (підприємство з участю європейських інвесторів), на днопоглиблювальні роботи, оскільки це необхідно для покращення роботи терміналу (можливість заходу більших суден, перевалка більших об’ємів вантажів) у рухові естонських інвесторів зазначеного українського підприємства на шляху до пожвавлення торгівлі України з Євросоюзом.

Як відомо, раніше для погодження таких днопоглиблювальних робіт достатньо було дозволу місцевих геологів, зараз поки ще існує схема, розроблена попередньою владою, з великими потенційними корупційними ризиками.

Зокрема, незважаючи на прихід нового керівництва Міністерства екології та природних ресурсів (Міністерство) і заходам з питань запобігання та виявлення корупції, залишились певні особи, які затягують процеси розгляду документів заявників у очікуванні отримання певних благ за позитивний висновок (видачу дозволу на проведення робіт на землях водного фонду відповідно до проекту).

Так надісланий з усіма необхідними погодженнями (Держенргонадра, Держводагенства, Облдержадміністрації, позитивний висновок Держекспертизи тощо) пакет документів, зареєстрований у Міністерстві від 29.08.2014 р. № 2854/10-14, тривалий час перебуває без руху, хоча відповідно до ст. 86 Водного кодексу України є усі необхідні і законні підтвердження того, що проведення днопоглиблювальних робіт в районі перевантажувального терміналу не вплине на зміну рельєфу дна існуючого русла річки та на напрямок встановленої течії, оскільки проектні глибини на операційній акваторії причалів не перевищують глибин на фарватері ріки Дніпро і робочим проектом чітко визначені умови збереження довкілля, у тому числі водних ресурсів.

Враховуючи зазначене, звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам терміново надати на мою адресу інформацію щодо наслідків перевірки та вжитих заходів.

 

         

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                                   О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости