Депутатські звернення:

Голові ліквідаційної комісії Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Полтавській області

Номер: 1235-17/021014-0-Е
Дата: 03-10-2014

 

Голові

ліквідаційної комісії

Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Полтавській області

 

36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1

 

                                                                              

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Протягом 2013-2014 років з моєї ініціативи триває робота по створенню державного архіву природно-заповідного фонду на базі Департаменту заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів України.  В минулому я звернувся до Мінприроди України з проханням зібрати з усіх областей України копії матеріалів щодо природно-заповідного фонду, щоб зберегти ці матеріали, полегшити роботу з ними самому Міністерству та зробити відомості про заповідні території доступними кожному.

Причиною цьому є те, що на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 р. № 159 «Про ліквідацію територіальних органів Міністерства охорони навколишнього природного середовища» 17 травня 2013 року в Україні припинили існування обласні управління Міністерства екології та природних ресурсів України. Відповідно до Закону № 5456-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, в тому числі на місцевому рівні», після ліквідації територіальних органів Мінприроди, їхні повноваження передаються спеціально створеним підрозділам обласних державних адміністрацій. Відповідно до Постанови Кабміну від 15.05.2013 №338 «Про збільшення граничної чисельності працівників обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій» та з метою забезпечення передачі повноважень від територіальних органів Міністерства охорони навколишнього природного середовища, обласним Київській та Севастопольській міським державних адміністраціям збільшено граничну чисельність працівників для утворення структурних підрозділів екології та природних ресурсів. 

Проте жоден законодавчий акт не говорить куди мають подітись архіви матеріалів щодо територій природно-заповідного фонду. Раніше ці матеріали хоч і знаходилися в різних управліннях, але перебували у структурі одного міністерства. Тепер ці матеріли розпорошені в різних адміністраціях та в деяких випадках навіть втрачені.

На моє прохання Мінприроди звернулось до ліквідаційних комісій Держуправлінь з проханням надати копії матеріалів щодо ПЗФ кожної з областей. На жаль далеко не всі матеріали були надані у 2013. У травні, червні та липні 2014 в Мінприроди відбулись наради, під час яких обговорювалось питання прискорення збору копій матеріалів щодо існуючих та перспективних ПЗФ в Мінприроди.

Сьогодні на  базі Департаменту заповідної справи Мінприроди утворена робоча група із залученням волонтерів а також моїх помічників, що здійснюють створення електронної версії архіву ПЗФ. На даному етапі практично опрацьовано масив матеріалів, що знаходиться в Мінприроди. Тепер розпочинається робота по доповненню архіву недостаючи ми матеріалами.

Враховуючи зазначене, звертаюсь до Вас з проханням допустити групу моїх помічників на чолі з волонтером Дмитром Дядіним до матеріалів про ПЗФ Полтавської області, та дозволити перезняти дані матеріали фототехнікою у вашому приміщенні.

Зібрані таким чином матеріали будуть розсортовані та додані до електронного архіву, копія якого буде передана до Департаменту екології та природних ресурсів та Ліквідаційної комісії.

 

         

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                                   О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости