Депутатські звернення:

Голові Димитрівської міської ради

Номер: 1234-5/011014-0-Е
Дата: 02-10-2014

 

Голові

Димитрівської міської ради

Требушкіну Р.В.

 

вул. Артема, 9, м. Димитров,

Донецька область, 85322

 

                                                                              

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Руслане Валерійовичу!

 

До мене як до народного депутата України звернулись активісти, що здійснюють моніторинг випадків незаконного землекористування у різних областях України. Серед іншого, ними виявлено і випадок сумнівних дій в адміністративних межах Димитрівської міськради. З цієї причині, звертаюсь за допомогою до Вас.

Згідно до Кадастрової карти України ділянка з координатами КОАТУУ – 1411300000, Зона -  01, Квартал – 007 знаходиться в межах м. Димитрова, тобто відноситься до земель Димитрівської міської ради.

Наприкінці вересня 2014 р. на цій ділянці здійснюється корчування дерев. Виникають підстави вважати, що цю ділянку готують під якесь інтенсивне господарське застосування, в той час як місцеві мешканці вже звикли до цієї території як до рекреаційної зони де можна відпочити на природі та вільно виводити на прогулянку домашніх тварин, не створюючи тим самим проблем мешканцям міста в межах житлових кварталів. Більше того, деякі мешканці приватного сектору, головним чином пенсіонери та малозабезпечені родини, користуються цією ділянкою в якості сінокосу та пасовища.

Звертаюсь до Вас з проханням надати інформацію про цільове призначення цієї ділянки, на якій підставі та з якою метою проводяться вказані вище роботи. Тобто, чи приймала Димитрівська міська рада відповідне рішення щодо зміни цільового призначення та інтенсивного господарського використання цієї земельної ділянки.

В разі, якщо ці роботи проводяться самовільно, незаконно й без відома Димитрівської міської ради ― прошу вжити відповідних заходів.


ДОДАТОК: супутникове зображення ділянки щодо якої здійснюється запит.

 

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                                   О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости