Депутатські звернення:

Луганському міському голові Кравченку С.І.

Номер: 103-13/211013-0-Б
Дата: 21-10-2013

 

 

 

Луганському міському голові

Кравченку С.І.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Сергію Івановичу!

 

Довожу до Вашого відома, що на моє звернення до голови Луганської обласної державної адміністрації  щодо умов проживання мешканців гуртожитку на вул. Пролетаріату Донбасу, 19 в м. Луганську мені повідомили, що відбулася нарада, метою якої було вирішення питання стосовно надання житла мешканцям гуртожитку.

Наскільки мені відомо, нарада, на якій обговорювалося питання про укладання договору між власником та мешканцями будинку, пройшла за участю виконавчого комітету Луганської міської ради, заступника Луганського міського голови, голови ГО по захисту прав мешканців багатоповерхових будинків та гуртожитків, представника власника гуртожитку, голови правління кооперативу «Примера-Буд» та мешканців будинку. 

На нараді мешканці будинку наполягали на наданні їм іншого житла в гуртожитку або оформленні права власності на житлову площу у цьому будинку. Як наслідок, за словами Луганської облдержадміністрації, жителям гуртожитку після завершення його реконструкції буде запропоновано житло у цьому ж будинку. Юридичним управління Луганської міської ради був запропонований попередній проект згаданого договору. На сьогодні вирішується питання тимчасового відселення мешканців на період будівельних робіт.

Щоправда питання укладання договору не вирішено через відсутність у мешканців гарантій виконання власником зобов’язання за договором. І хоча я особисто розмовляв із забудовником і він мені пообіцяв, що ніякого обману не буде, люди все ж стурбовані даною ситуацією.

Саме тому, на моє переконання, угоду повинні підписати не лише забудовник і громадяни, а і мерія як гарант того, що всі пункти в цій угоді буде виконано.

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням виступити третьою стороною в підписанні вищевказаної угоди з метою гарантування виконання всіх умов договору.

 

 

 

З повагою,

 

Народний депутат України

 

 

О. Бригинець

                                                                                                                                                                                                          

 

 ВідповідьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости