Депутатські звернення:

Міністрові культури України Нищуку Є.М.

Номер: 1224-14/240914-0-К
Дата: 25-09-2014

 

Міністрові культури України

Нищуку Є.М.

                                                                              

     ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

                                                                                     

      Шановний Євгенію Миколайовичу!

         

          Керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», зважаючи на важливість значення для історичної спадщини Європи унікальних скульптур Львова, його історичного центру, який знаходиться під охороною ЮНЕСКО звертаюсь до Вас з проханням взяти на контроль ситуацію щодо комплексу споруд XVIIІ-XX ст. - Лічниці Митрополита Андрея Шептицького за адресою: вул. Озерковеча, 4 (прошу звернути увагу, що адресу: вул. Озеркевича, 4-а ТОВ «Розвиток нерухомості» використав з метою отримання можливості руйнації споруд).

Як відомо, споруди Лічниці перебувають  у буферній зоні та знаходяться під охороною ЮНЕСКО і розташовані за 50 м. від всесвітньовідомого пам’ятника св. Юра.

Проте у Міністерстві культури під час під час процедури включення зазначених пам’яток до Державного Реєстру охоронюваних державою споруд «випадково» із комплексу споруд випала будівля саме XVIIІ ст., яку у 1902 р. саме А.Шептицький подарував м. Львову, а залишилась лише будівля 1938 року і інші незначущі елементи.

Враховуючи зазначене, звертаюсь до Вас з проханням вжити відповідних заходів реагування і забезпечити виконання вимог законодавства і включити будівлю XVIIІ ст. - Лічницю Митрополита А. Шептицького за адресою: вул. Озеркевича,4 у м. Львові, як пам’ятку внесену ще у 1981 році у реєстр місцевих пам’яток міста Львова, до загальнодержавного реєстру охоронюваних державою споруд.

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                                   О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2017

Полезные новости