Депутатські звернення:

Генеральному прокуророві України Яремі В.Г.

Номер: 1223-16/240914-6-П
Дата: 24-09-2014

 відповідь щодо надання матеріальної допомоги виборцям кандидатом в народні депутати України

Текст звернення:

 

 

Генеральному прокуророві України

Яремі В.Г.


м.Київ, вул.Різницька, 13/15

                                                                              

     ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

      Шановний Арсене Борисовичу!

 

Звертаюсь до Вас як народний депутат України з наступного питання.

В мережі Інтернет 23 вересня 2014р. з’явилася стаття «Матеріальна допомога від депутата» (роздруківку статті додаю до листа)

http://forpost-kotovsk.at.ua/publ/novini_forpostu/materialna_dopomoga_vid_narodnogo_deputata/34-1-0-2432

          Слід пояснити, що народний депутат України від Партії Регіонів Леонід Клімов, зареєстрований на позачергових парламентських виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року кандидатом в народні депутати України по Одеській області, округ №137 з центром у м. Котовськ, вже самовисуванцем.

          І саме зараз кандидат в народні депутати Леонід Клімов під час передвиборної агітації, яка вже розпочалась у його окрузі, відкрито веде підкуп виборців, а саме надання матеріальної допомоги сім'ям бійців АТО виключно по виборчому округу №137, яке набуло характер масового явища. У цинічному порушенні виборчого законодавства допомагають представники місцевих органів самоврядування. Більше того, цим ганебним випадком хизуються. Навіть фотозвіт про подію у м. Котовську оприлюднено на вищевказаному інтернет- ресурсі.

          Крім того і в Балтському районі, який теж належить до меж виборчого округу №137, відкритий підкуп виборців веде депутат Балтської районної ради, член Партії Регіонів, керівник виборчого штабу Л.Клімова – Желіховський Валерій Анатолійович.

          Цинізм дій представника Партії регіонів Клімова та його оточення не знає меж. Користуючись званням народного депутата України, використовуючи адміністративний ресурс, граючи на почуттях, горі, економічній незахищеності населення, кандидат в народні депутати України грубо та цинічно порушує виборче законодавство України, яке прямо забороняє підкуп виборців.

Прошу Вас, шановний Арсене Борисовичу, ретельно розслідувати надання вказаної матеріальної допомоги виборцям кандидатом в народні депутати України Леонідом Клімовим та інформувати Центральну Виборчу Комісію для прийняття відповідних дій.

Відповідно до ст.16 Закону України «Про статус народного депутата України» про розгляд звернення та вжиті заходи прошу повідомити мене у встановлені законом строки.

           

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                                   О. Бригинець


Теги: ГПУ

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2017

Полезные новости