Депутатські звернення:

Державна екологічна інспекція України

Номер: 1214-10/160914-0-Е
Дата: 16-09-2014

 

Державна екологічна інспекція України

                              

                                                                                       

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

 

  До мене як до народного депутата України звернулись громадяни України і повідомили, що в Національному природному парку «Білоозерський», розміщеного на території Переяслав-Хмельницького району Київської області відбувається незаконна вирубка дерев та незаконне полювання. Інформація про таку діяльність на  території нацпарку надходила і в попередні роки, коли його  територія використовувалась керівництвом Партії Регіонів як місце елітного полювання.

Національний природний парк «Білоозерський» створений Указом Президента України N 1048/2009 від  11 грудня 2009 року.

Згідно з Законом України про «Природно-заповідний фонд України» полювання в національних природних парках заборонено. Але,за інформацією, яку мені надали мешканці м. Переяслав-Хмельницький,  в парку регулярно проводиться полювання,чути постріли, біля мисливських веж знаходять  гільзи від патронів. За свідченням громадян, вони вже не перший рік звертаються до різних організацій та контролюючих органів, але ситуація у національному парку не змінюється.

Також викликає сумніви законність вирубки насаджень на території національного парку,зокрема в 37, 92 та 108 кварталах Білозерського господарства. Спосіб проведення рубки не відповідає уявленням про санітарні заходи в лісах природно-заповідного фонду. Адже тільки такі заходи дозволені в лісах природно-заповідного фонду.

Національний природний парк «Білоозерський» є об’єктом загальнодержавного значення.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь з проханням провести ретельну перевірку на предмет незаконного полювання і незаконної рубки дерев в Національному природному парку «Білоозерський».

 

Вважаю необхідним ініціювати контрольний попневий перелік вирубок, проведених за березень-вересень 2014 року .

Зі свого боку готовий допомогти працівникам Державної екологічної інспекції України, надавши автотранспорт та компенсувавши витрати на пальне, в разі відсутності можливості виїзду власним транспортом Інспекції (у зв’язку із нинішнім обмеженням фінансування).

 

 

 

   З повагою,

 

 

Народний депутат України                                                   О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2017

Полезные новости