Депутатські звернення:

Київська обласна рада

Номер: 1211-25/150914-0-Е
Дата: 15-09-2014

 

Київська обласна рада

                                                                                       

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

 До мене як до народного депутата України звернулись жителі міста Остер, а також сіл Євминка, Поліське, Беремицьке, Крехаїв, Літочки, Літки та Булахов Чернігівської області. Як повідомили заявники, вони збирають підписи під зверненням до влади України з вимогою втрутитися і розслідувати обставини видачі дозволів на будівництво 10-ти мільйонного качатника в Козелецькому районі в зоні компактного проживання людей.

Замовник будівництва – ТОВ «Регіонпродукт-Україна» (Кіровоградська обл, Кіровоградський р-н., с.Соколівське, просп.Комсомольський, 1А; код ЄДРПОУ 32514044, тел.(0522)35-71-24).

За словами очевидців, будівництво вже триває, хоча місцеві громади не давали дозвіл на будівництво цього об'єкта. Є рішення Булаховського, Евмінского і Крехаївська селищних рад з категоричною незгодою з будівництвом.  

Підприємство що буде постійно утримувати до 10,6 мільйонів качок, потребуватиме колосальної кількості води, яку відбиратимуть з Десни.  Лишається реальною загроза потрапляння недостатньо очищених стоків та відходів до ріки. Ділянка, виділена для будівництва складає 18 га, протягом року підприємство використовуватиме 1521341 кубометрів води, яка викачуватиметься, судячи з усього – з Десни. Десна є джерелом водопостачання м. Києва та низки населених пунктів Київщини. Для Київщини річка також є місцем масового відпочинку населення. Будівництво підприємства безумовно становить значну загрозу для добробуту жителів Київщини та м. Києва.

Тим більше, Указом Президента України від 1.12.2008 заплановане створення Національного природного парку «Подесіння» на території всієї заплави р. Десна.

Створення качатника погоджене лише на рівні Чернігівської області і зовсім не погоджувалось із громадами та Київською обласною і Київською міською радами.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням дослідити та встановити законність будівництва зазначеного об’єкту, а також  його санітарний вплив на територію Київської області та м. Києва, та зупинити його, в разі виявлення порушень.

 

 

 

   З повагою,

 

 

Народний депутат України                                                   О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2017

Полезные новости