Депутатські звернення:

Київському міському голові Кличку В.В.

Номер: 1207-11/150914-0-Е
Дата: 15-09-2014

Проміжна відповідь щодо Генерального плану міста Києва

 

Текст звернення: 

 

Київському міському голові

Кличку В.В.

                                                                                       

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Віталію Володимировичу!

 

 Мені відомо про розгортання широкомасштабного соціального конфлікту у м. Києві, пов’язаного з боротьбою багатьох ініціативних груп киян проти затвердження нового Генерального плану міста Києва.

Як повідомлялося на порталі «Українська правда», в місті триває підготовка до затвердження нового Генерального плану. Кияни, що були присутні на громадських слуханнях в 2012 році, організованих блоком «Удар», звертаються до мене, називаючи дії нового керівництва міста - дискредитацією ідей та надій Майдану.

Я переконаний, що питання недопущення безвідповідального затвердження Київською міською радою незаконного, корупційного, непрофесійного, руйнівного т.зв. Генерального плану м. Києва та його приміської зони на період до 2025 р., а також супутніх до нього ряду детальних планів територій, плану зонування території центральної планувальної зони, загальної концепції реновації долини р. Дніпро, в т.ч. островів та Дніпровських схилів (див. додатки), що передбачається рішенням Київміськради № 18/18 від 3 липня 2014 р. щодо Плану діяльності Київміськради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 р, - є першочерговою задачею нового міського голови. І це – не говорячи вже про категоричну позицію щодо недопущення затвердження нового Генплану Києва, яку Ви висловлювали на громадських слуханнях у 2012 році.

В разі затвердження, новий генплан, фактично узаконить близько  2000 рішень Київської міської ради, якими в різні роки команди Омельченка та Черновецького роздавали зелені зони міста під забудову.

          Починаючи з 2010 року, нинішня редакція чинного законодавства не передбачає затвердження нових генпланів. По цій причині вважаю за необхідне скерувати діяльність відповідних комісій Київміськради та департаментів КМДА на широке та відкрите обговорення із залученням незалежних фахових експертів завдань коригування та удосконалення діючого Генерального плану м. Києва та проекту його приміської зони на період до 2020 р. з використанням сучасної теоретико-методологічної і нормативної бази, оновленого корпусу інформаційних матеріалів, вільних від рішень, прийнятих з порушенням земельного, містобудівного і природоохоронного законодавства за останні 12 років, та з орієнтацією на нову територіально-стратегічну перспективу розвитку Києва (столичного регіону) на основі проведення комплексу дослідницьких робіт, перегляду та доопрацювання наявних детальних планів територій і згаданих супутніх робіт щодо концепції Дніпровської долини, зонінгу території центральної частини Києва, а також встановлення принципових нормативно-методичних вимог щодо нової містобудівної документації.   

          При цьому, спостерігаючи ситуацію із повною відсутністю люстрації в КМДА та відсутністю будь-яких кримінальних справ щодо розробників містобудівної документації, яка принесла втрати зеленим зонам та рекреаційним територіям міста, хочу наголосити на тому, що архітектори, міський голова, КМДА та Київрада мають працювати на киян, а не на забудовників як це було останні 10 років і триває досі.

Закликаю Вас змінити підхід столиці щодо обрання пріоритетів в містобудуванні та повернутись до скасування численних рішень Київради про відведення ділянок в зелених зонах і лісах (понад 3000 га).

 

В  додатку надаю експертне бачення проекту нового Генплану міста, що допоможе Вам сформувати ставлення до цього документу, розробленого за принципом «архітектори працюють на забудовника».

 

 

   З повагою,

 

 

Народний депутат України                                                   О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2017

Полезные новости