Депутатські звернення:

Генеральному прокуророві України Яремі В.Г.

Номер: 1187-11/220814-0-П
Дата: 22-08-2014

 відповідь щодо необхідності подати позов до суду на  Слідчий комітет Російської Федерації

Текст звернення:

 

 

Генеральному прокуророві України

Яремі В.Г.

                                                                                        

     ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Віталію Григоровичу!

 

Звертаюсь до Вас з проханням подати позов до суду на Слідчий комітет Російської Федерації, оскільки згідно закону саме Генпрокурора має на це право.

Як відомо, згідно ст. 24 Закону України «Про боротьбу із тероризмом» організація визнається терористичною судом за заявою Генерального прокурора України, прокурорів Автономії Республіки Крим, областей, Києва і Севастополя. 

Відомо, що Слідчий комітет Російської Федерації відкриває кримінальні справи проти українських посадовців, військовослужбовців та командирів, які борються з терористами та російськими найманцями на сході України, звинувачуючи їх у ряді злочинів. 

Фактично, Комітет став терористичною організацією, яка діє в співпраці з терористичними організаціями ДНР і ЛНР. 

Таким чином їх діяльність підпадає під ознаки кримінальних злочинів, таких як створення терористичної групи чи терористичної організації (ст. 258-3 КК України); сприяння вчиненню терористичного акту (ст. 258-4 КК України); втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, працівника державної виконавчої служби (ст. 343 КК України); втручання у діяльність державного діяча (ст. 344 КК України).

Необхідно, щоб всі ті структури, які допомагають фізично чи фінансують терористів, були визнані або терористичними організаціями, або такими, що сприяють тероризму. 

Нагадаю, що я звертався з проханням розглянути моє звернення щодо масштабних злочинів посадових осіб слідчого комітету Російської Федерації, внести відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань, провести досудове розслідування по кримінальному провадженню та вжити відповідних заходів реагування. Проте Генеральна прокуратура спрямувала моє звернення до Служби безпеки України, яка  повідомила, що оскільки Комітет досі не визнаний терористичною організацією вони не можуть розпочати ніякі слідчі дії.

Додаток: 1 арк.

 

З повагою,

 

Народний депутат України                                                   О. Бригинець

 


Теги: ГПУ

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2017

Полезные новости