Депутатські звернення:

Київському міському голові Кличку В.В.

Номер: 1155-11/120814-0-С
Дата: 12-08-2014

відповідь щодо передачі причалів у межах Києва з балансу держави на баланс міста

 

 

 

Київському міському голові

Кличку В.В.

                                                                                        

     ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

                                                                                                                                 

     Шановний Віталію Володимировичу!

                                                                                       

   Керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням ініціювати розгляд питання Київрадою щодо передачі причалів у межах Києва з балансу держави на баланс міста.

Адже, на сьогодні балансоутримувачем переважної більшості причалів у межах м. Києва є Державне підприємство «Адміністрація річкових портів», підпорядковане Міністерству інфраструктури України. У той же час КП «Плесо», на підставі угод із балансоутримувачем причалів (ДП «Адміністрація річкових портів») лише проводить фіксацію у схемі розміщення та забезпечує аварійно-рятувальне обслуговування.

Це дивна історія, коли всі причали Києва контролює не місто, а держава. А КП «Плесо», не вирішує проблеми, а тільки проводить фіксацію того, що вирішить держава. Коли ми говоримо про збільшення ролі місцевого самоврядування, то ми повинні віддати місту в керування ті об’ єкти, які безпосередньо впливають на життя у місті.

Варто зауважити, що через те, що причали Києва контролюються не містом, а державою, можуть виникати такі конфлікти, як розміщення дебаркадерів, які в тому числі можуть завдати шкоду екології, або облаштування причалів для міського водного транспорту, якого зараз не існує, але він повинен існувати у майбутньому.

 

З повагою,

 

Народний депутат України                                                            О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2020

Полезные новости