Депутатські звернення:

Генеральному прокуророві України Яремі В.Г.

Номер: 1149-22/060814-0-С
Дата: 06-08-2014

 

відповідь щодо дій мілії Білозерського району Херсонської області

 

 

Генеральному прокуророві України

Яремі В.Г.

                                                                                        

     ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

     Шановний Віталію Григоровичу!

 

Довожу до Вашого відома, що  виданню «Херсон Pro» за надану інформацію, яка доводить злочинні дії міліції стосовно подій, які сталися 04.08.2014 року в Білозерському районі Херсонської області.  

З публікації: «В ССО УМВД Украины в Херсонской области сегодня прокомментировали события в Белозерском районе, по итогам которых не самый уравновешенный нардеп Бригинец в социальных сетях написал, будто в сельсовете произошел захват заложников».

На персональні образи не зважаємо і на неточність викладення заяви - теж. Але нагадаю, що я вчора писав, що «зловмисники заблокувалися всередині будівлі і не допускають до робочого місця законного голову Дніпровської селищної ради Тамару Юрченко, поновлену на посаді рішенням суду 4 серпня 2014 р. Рішення підлягає негайному виконанню.

З публікації: «Итак, официальная версия такова. 04.08.2014 года в дежурную часть Белозерского РО УМВД Украины в Херсонской области обратилась местная жительница. Женщина сообщила, что неустановленные лица закрыли входные двери в помещении сельского совета с.Днепровское Белозерского района и препятствуют населению свободно попасть в сельсовет».

Ця жінка підтвердила те, про що написав і я.

З публікації: «На место происшествия выехала следственно-оперативная группа райотдела во главе с начальником Белозерского РО УМВД Керкезом. По словам свидетелей стало известно, что в Белозерском суде уже длительное время идут судебные заседания о восстановлении в должности председателя сельского совета гр-ки Ю. В апреле этого года сельсовет вынес решение об отстранении указанной гражданки от занимаемой должности.

Правоохранители установили, что 04.08.2014 в 14.00 неизвестные лица в количестве около 50 человек начали собираться у здания сельского совета и выражали намерение пройти внутрь. Чтобы избежать конфликтной ситуации и возможных столкновений сотрудники сельсовета закрыли входную дверь. Попасть внутрь вместе с неизвестными пыталась и гражданка Ю., ссылаясь на решение суда».

Міліція підтвердила те, що писав я і щодо чого телефонувала жінка в міліцію - сільрада заблокована кимось і туди не пускають людей і голову сільради, яку поновив суд, бо вона була звільнена незаконно.

З публікації: «Именно в это время в помещении сельского совета проходило очередное заседание сессии, на котором было принято решение об увольнении гр-ки Ю. с должности председателя сельского сонета».

Повна нісенітниця - проходило засідання сільради, щоб зняти голову сільради, яку не пускають на засідання - і про це спокійно говорить міліціянт?! Ну не виродок? Крім того, божевільна міліція повідомляє, що звільняють сільського голову, якого як вони ж говорять - звільнили в квітні. То її звільнили в квітні чи звільняли вчора? У всіх випадках - чому голова сільради не допущена на чергову сесію - чергову сесію якраз і призначає сільській голова - це законно. Раз голову сільради звільняють, значить він чинний, якщо голова чинний, то недопуск його на сесію – це злочин, в якому брала участь міліція і сама це визнала. Божевілля, тюрьма плаче за такою міліцією і за її очільниками.

З публікації: «Охрану общественного порядка на месте происшествия обеспечивали 25 сотрудников Белозерского РО УМВД. Нарушений допущено не было».

Але ж міліція визнала, що не пустила на роботу чинного голову та місцевих жителів, які мають право бути присутніми на сесіях сільських рад.

З публікації: «По словам начальника Белозерского РО УМВД подполковника милиции Сергея Керкеза, следственным отделением райотдела в Единый реестр досудебных расследований внесены сведения по признакам уголовного правонарушения, предусмотренного ст. 356 Уголовного кодекса Украины «Самоуправство». Проводится расследование».

Невже полковник відкрив на себе кримінальну справу?

Враховуючи зазначене звертаюсь до Вас з проханням здійснити перевірку викладених фактів та вжити відповідних заходів прокурорського реагування.

 

 

З повагою,

 

 

Народний депутат України                                                            О. Бригинець


Теги: ГПУ

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2020

Полезные новости