Депутатські звернення:

Державне агентство лісових ресурсів України

Номер: 91/171013-0-Е
Дата: 17-10-2013

 

 

 

Державне агентство лісових ресурсів України

 

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Мені відомо, що на території земель державного лісового фонду  знаходиться 100% оселищ багатьох екологічно-специфічних видів тварин та рослин, занесених до Червоної книги України. Так, 18 видів кажанів, 26% птахів Червоної книги України (60% сов, дятли так 36% хижих птахів та інші), 30% видів жуків, 14% перетинчастокрилих та інші. Видові нариси для всіх рослин і тварин у друкованому виданні Червоної книги України мають детальні вказівки на потреби охорони цих видів. Йдеться про види, що мешкають в дуплах та на мертвих і у т.ч. повалених деревах.

Реальні заходи з охорони видів тварин та рослин, занесених до Червоної книги України здійснюються лише на території установ природно-заповідного фонду України, які мають спеціальні адміністрації. Такими установами є природні заповідники та національні природні парки. Частина з них перебуває у системі Державного агентства лісових ресурсів України.

 

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь з проханням надати інформацію щодо того в яких установах природно-заповідного фонду у системі Держлісагенства здійснюються заходи по підтриманню природних екосистем та помешкань для вказаних видів. Також прошу повідомити, які установи природно-заповідного фонду у системі Держлісагенства здійснюють заходи по охороні мертвої деревини та дуплистих дерев.

 

 

З повагою,

 

Народний депутат України

 

 

 

О. Бригинець                                                                                                                        

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости