Депутатські звернення:

Генеральна прокуратура України

Номер: 89-20/171013-0-Е
Дата: 17-10-2013

 

 

 

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Не так давно мені стало відомо, що на Тернопільщині біля с. Підгороднє триває масштабна вирубка заказника «Іванівський» з метою прокладення лижеролерної біатлонної траси. На сьогодні площа вирубки сягає декількох гектарів.

У своєму зверненні до органів прокуратури та внутрішніх справ я попросив провести обрахування збитків, нанесених  державі внаслідок вирубування заповідного лісу відповідно до Постанови КМУ від 24.07.2013 "Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства про природно-заповідний фонд", використавши таксу для обчислення розміру шкоди, заподіяної природним комплексамтериторій та об'єктів природно-заповідного фонду внаслідок незаконного вирубування, видалення або пошкодження деревних видів рослин і таких, що мають здерев'яніле стебло, до ступеня припинення росту. Відповідно до цієї такси, збитки за пошкодження кожного дерева можуть сягати 5515  грн.

Враховуючи масштаб порушень, вважаю за доцільне порушити кримінальну справу за ст. 252 ККУ та дослідити причетність до скоєння даного порушення посадовців місцевих органів влади.

На моє звернення оперативно прореагували правоохоронці Тернопільщини, які наразі проводять розслідування кримінального правопорушення за ч.1.статті 252 Кримінального кодексу України, про що мене повідомило ГУ МВС у Тернопільській області.

Проте, листом №2-1/4764/3257 від 16.09.2013 року Державна екологічна інспекція у Тернопільській області повідомила, що 10.09.2013  року під час перевірки вказаної ділянки, інспекторами було нараховано збитки, нанесені державі у сумі 28578 грн. матеріали перевірки листом №2-1/4697 від 10.09.2013 року направлені  Тернопільському міжрайонному  прокурору з нагляду за додержанням  законів у природоохоронній сфері для вжиття заходів прокурорського реагування.

Разом з тим, нарахована екоінспекторами сума збитків дорівнює, згідно таксі, лише шістьом незаконно знесеним деревам. Знищені гектари заказника мали значно більшу кількість дерев.

Враховуючи викладене, звертаюсь з проханням здійснити перевірку повноти вжитих заходів при перевірці заказника «Іванівський» посадовими особами Держекоінспекції у Тернопільській області.

 

 

З повагою,

 

Народний депутат України

 

 

О. Бригинець

                                                                                                                                                                                                           

 

Проміжна відповідь

 

Відповідь

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости