Депутатські звернення:

Голові Державної міграційної служби України Радутному С.І.

Номер: 1090-217/110714-6-С
Дата: 11-07-2014

 відповідь щодо вирішення питання стосовно отриманням громадянства України

 

Текст звернення:

 

Голові

Державної міграційної

служби України

Радутному С.І.

 

01601, м. Київ,

вул. Академіка Богомольця, 10

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

               Шановний Сергію Івановичу!

 

До мене як до народного депутата України звернувся громадянин Ірану Мовадатнія Даман Хусейн (Daman Movadatnia) з проханням посприяти вирішенню питання щодо отримання громадянства України.

Даман Мовадатнія приїхав на навчання в Київ у 2005 році, а в 2006 прийняв хрещення, через що не має змоги повернутися до Ірану. У зв’язку з переслідування студентів-мусульман Даман був змушений виїхати з гуртожитку. На даний момент він проживає в м. Рожище Волинської області, де місцева церква надала йому житло.

7 квітня 2009 року Даман Мовадатнія отримав статус біженця. Після закінчення трьох років за законом України він подав усі необхідні документи на отримання паспорта громадянина України. Ці документи знаходилися в Луцьку більше чотирьох місяців, коли він почав цікавитися, як просувається справа з паспортом, ці документи несподівано відправили в Рожище. У Рожищі Даман знову заповнював необхідні документи і через чотири з половиною місяці виявилося, що вони не відправлені - немає необхідного бланка. Бланк знайшовся через день після дзвінка з Києва від працівниці міграційної служби. Документи знову були відправлені до Луцька. Фактично, він 9 років знаходиться в Україні без необхідних документів і можливості знайти роботу.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України» звертаюся до Вас з проханням надати доручення відповідним службам вжити заходів реагування направлених на вирішення зазначеного питання та проконтролювати хід справи Дамана Мовадатнія (№68356/0813), забезпечивши вчасне виконання всіх необхідних процедур з отримання громадянства України.

Про результати розгляду звернення та прийняте рішення прошу повідомити мене в  установлений законом термін, копію – заявнику: Волинська область,      м. Рожище, вул. Виговського, 19; 45100.  

 

Копія звернення додається.

 

  З повагою

 

 

Народний депутат України                                        О. Бригинець Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2020

Полезные новости