Депутатські звернення:

Генеральна прокуратура України

Номер: 1084-217/110714-6-С
Дата: 11-07-2014

 

Генеральна прокуратура України

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

До мене як до народного депутата України звернулася учасник ВОВ, інвалід ІІ групи, гр. Рибальченко Неоніла Федорівна мешканка Оболонського району м. Києва щодо перевірки роботи прокуратури Оболонського району, до якої вона зверталася двічі з питанням щодо дотримання вимог чинного пенсійного законодавства службовими особами Головного управління ПФУ в м. Києві. На думку Рибальченко Н.Ф., отримані відповіді буди формальними і ніяк не допомогли у вирішенні її проблеми: проведення нарахування та перерахунку пенсії у зв’язку з втратою годувальника – померлого чоловіка Рибальченка Якова Максимовича.

Рибальченко Яків Михайлович, як військовий пенсіонер, отримував  військову пенсію. Проте Пенсійний фонд України не може надати громадянці Рибальченко Н.Ф. чіткого розрахунку розміру пенсії чоловіка, тричі змінюючи цифру, яка не співпадає з розрахунками самої Рибальченко Н.Ф. А також дані розрахунку Військового комісаріату Міністерства оборони не співпадають з розрахунками Пенсійного фонду.

Керуючись Законом України «Про статус народного депутата України» звертаюся до Вас з проханням провести заходи прокурорського реагування у  відповідь на звернення громадянки Рибальченко Н.Ф. щодо перерахунку пенсії.

Про результати розгляду звернення та прийняте рішення прошу повідомити мене в  установлений законом термін, копію – заявнику за адресою: пр. Героїв Сталінграда, 42-в, кв.117, Рибальченко Н.Ф.  

 

Додатки:

·        Звернення в прокуратуру Оболонського району (2 шт.);

·        Відповіді прокуратори Оболонського району (2 шт.);

·        Довідка про розмір грошового забезпечення Рибальченка Я.М. (Київський військовий комісаріат);

·        Розрахунок пенсії по інвалідності Рибальченка Я.М. (Пенсійний фонд) (3 шт.).

 

 

 

 З повагою

 

 

Народний депутат України                                        О. Бригинець 


Теги: ГПУ

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2020

Полезные новости